Per tris kėlinius sezono rezultatyvumo rekordą pagerinęs D. Motiejūnas atnešė savo komandai pergalę

Dar vieną pergalę Kinijos pirmenybėse iškovojo Šandongo „Golden Stars“, o jos gretose Donatas Motiejūnas sužaidė rezultatyviausią sezono mačą.

Jau trečiajame kėlinyje įtikinamą persvarą įgijusi „Golden Stars“ 129:102 įveikė Guangdžou „Long Lions“ ekipą.

Per pirmuosius tris kėlinius puikiai pasirodęs D. Motiejūnas ketvirtąjį kėlinį praleido ant atsarginių žaidėjų suolelio, tačiau tai jam nesutrukdė pagerinti sezono rezultatyvumo rekordą. Lietuvis per 29 minutes pelnė 32 taškus (7/9 dvitaškių, 3/4 tritaškių, 9/9 baudų), atkovojo 9 kamuolius (2 puolime), atliko du rezultatyvius perdavimus bei po du kartus kamuolį perėmė bei blokavo. Jis taip pat po tris kartus suklydo bei prasižengė ir buvo rezultatyviausias susitikimo žaidėjas.

Nugalėtojų gretose puikiai D. Motiejūnui talkino Ty Lawsonas, kurio sąskaitoje 25 taškai ir 9 rezultatyvūs perdavimai. Tuo tarpu Dingas Yanyuhangas surinko 17 taškų.

Varžovų gretose rezultatyviausiai žaidė po 18 taškų surinkę Sani Sakakini (17 atkovotų kamuolių), Kyle‘as Foggas (9 rezultatyvūs perdavimai) ir Tyleris Hansbrough (11 atkovotų kamuolių).

Septintą pergalę per devynis susitikimus iškovojusi „Golden Stars“ kartu su dar trimis ekipomis dalijasi pirma-ketvirta pozicijomis CBA lygoje.