Per plauką nuo trigubo dublio likęs Sabonis neišgelbėjo „Pacers“ nuo pralaimėjimo

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) dramatišką reguliariojo sezono pabaigą išgyvena Indianos „Pacers“ ekipa. Nate‘o Bjorkgreno auklėtiniai su Domantu Saboniu priešakį išvykos rungtynėse 141:154 (31:36, 35:46, 36:40, 39:32) nusileido Vašingtono „Wizards“ krepšininkams ir patyrė trečiąją nesėkmę per pastaruosius keturis susitikimus.

Domantas Sabonis ir vėl buvo arti trigubo dublio. Lietuvis per 43 aikštelėje praleistas minutes pelnė 32 taškus (1/3 trit., 13/19 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 19 atšokusių kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Wizards“ priekyje buvo praktiškai visą rungtynių laiką. Antrojo kėlinio pabaigoje šeimininkų pranašumas išaugo iki dviženklio, o po trečiojo ketvirčio siekė net 20 taškų. Ketvirtajame kėlinyje Sabonio vedama „Pacers“ dar bandė kabintis į pergalę, tačiau atsilikimas buvo per didelis, o „Wizards“ turnyrinėje lentelėje pavijo Indianos klubą.

Nugalėtojų gretose įspūdingą pasirodymą surengė Rusellas Westbrookas, kuris per 39 žaidimo minutes pelnė 14 taškų (5/8 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 21 kamuolį ir atliko net 24 rezultatyvius perdavimus.

„Wizards“: Rui Hachimura 27, Bradley Bealas, Danielis Gaffordas, Russellas Westbrookas ir Davis po 14.

„Pacers“: Carisas LeVertas 33, Domantas Sabonis 32, Aaronas Holiday, Justinas Holiday ir T.J. McConnellas po 15.