Per kėlinį 51-ą tašką pelnę „76ers“ sutriuškino latvio atstovaujamą „Nets“ ekipą (VIDEO)

NBA lygos atkrintamosios rungtynės įgauna pagreiti ir komandos žaidžia jau antrus susitikimus serijoje. Filadelfijos "76ers" komanda išlygino rezultatą serijoje 1-1, pademostruodami tiesiog įspūdingą žaidimą trečiame kėlinyje prieš Bruklino "Nets" krepšininkus. Susitikimo galutinis rezultatas 145-123 (34:28, 31:36, 51:23, 29:36).

Iš pradžių antrasis susitikimas klostėsi apylygiai ir komandos sužaidė rezultatyvų pirmą kėlinį ir taip pat nestabdė prieš ilgąją pertrauką. Nors antroji rungtynių dalis prasidėjo minimaliu namų komandos pranašumu, tačiau netrukus skirtumas tik didėjo, o "76ers" krepšininkai sužaidė fantastišką kėlinį, kuris ir nulėmė rungtynių nugalėtoja. Paskutinis ketvirtis liko kaip formalumas, kuriame reikėjo atsilaikyti prieš "Nets" bandymą sugrįžti.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Joelis Embiidas su 23 taškais, Tobiasas Harrisas pridėjo 19, Benas Simmonsas 18.

Pralaimėtojų gretose Spenceris Dinwiddie pelnė 19, D'Angelo Russellas 16, Rodions Kurucsas 8.