Penki žaidėjai, kurie kitą vasarą gali tapti L. Jameso bendražygiais

2018-08-27 13:28 extra77

LeBronas Jamesas ruošiasi naujam karjeros etapui - viena ryškiausių krepšinio figūrų ateinantį sezoną vilkės Los Andželo "Lakers" marškinėlius.

L. Jameso atvykimas į Los Andželą turėtų patraukti ir kitų krepšininkų dėmesį. Šį sezoną L. Jamesas šalia neturės itin ryškių žvaigždžių, todėl "Lakers" kitą vasarą gali kaip reikiant padirbėti rinkoje.

"Eurohoops" sudarė žaidėjų sarąšą, kurie kitą vasarą taps laisvaisiais agentais ir galės sudaryti sutartį su "Lakers".

kawhi-leonard-spurs-nets-e1514359202127

  1. Kawhi Leonardas ("Player option") - Toronto "Raptors" darys viską, kad išlaikytų šį amerikietį, tačiau jis yra vienas pagrindinių kandidatų, kitą vasarą prisijungti prie Jameso atstvaujamos "Lakers".

Jimmy-Butler-Timberwolves-NBA-white-and-blue
2. Jimmy Butleris ("Player option") - vienas kandidatų papildyti "Lakers", jei šiai nepavyktų susitarti dėl K. Leonardo. Teigiama, kad pats Butleris šią vasarą atsisakė naujo 100 mln. JAV dolerių vertės kontrakto su "Timberwolves".

WalkerKemba_Hornets
3. Kemba Walkeris ("Free agent") - Šarlotės komanda jau praėjusiais metais atsisakė iškeisti Walkerį. Pats žaidėjas jau kurį laiką nori palikti "Hornets" gretas ir "Lakers" yra viena galimybių.

DeAndre_Jordan
4. DeAndre Jordanas ("Free agent") - Chrisas Paulas ir Blake'as Griffinas 2015 metais įtikino Jordaną likti "Clippers" gretose, tačiau kitą vasarą vidurio puolėjas taps laisvuoju agentu, o "Lakers" tokio tipo žaidėjo nori savo gretose.

GasolMarc_Grizzlies
5. Marcas Gasolis ("Player option") - brolio keliu? Kol kas tolimesnė Marco Gasolio ateitis nėra aiški, tačiau "Lakers" komandai, norint tapti konkurencinga kaip "Warriors", toks žaidėjas kaip Marcas yra reikalingas.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...