„Pelicans“ palaužė „Rockets“ bet visam sezonui prarado D. Cousinsą (VIDEO, REZULTATAI)

Naujojo Orleano „Pelicans“ po atkaklios kovos 115:113 palaužė Hjustono „Rockets“ krepšininkus.

Vis dėlto, ši pergalė pareikalavo nemenkų aukų. Komandos lyderis DeMarcusas Cousinsas rungtynių metu patyrė Achilo sausgyslės traumą ir yra skelbiama, kad jam sezonas jau yra baigtas. Aukštaūgis traumą patyrė likus žaisti vos 12 sekundžių iki rungtynių pabaigos, kai prametęs baudos metimą pats bandė atkovoti kamuolį.

Jis šiose rungtynėse jau buvo spėjęs pelnyti 15 taškų, atkovoti 13 kamuolių ir atlikti 11 rezultatyvių perdavimų.

„Pelicans“ ekipa trečiąjį kėlinį pradėjo pradėjo turint 13 taškų pranašumą, o įpusėjus kėliniui spurtavo 9:0 ir jau pirmavo 77:57. Tuo metu atrodė, kad „Rockets“ kapituliuos ir lengvą pergalę iškovos „Pelicans“. Vis dėlto kėlinį geriau užbaigė „Rockets“ ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo 10 taškų deficitą.

Likus pustrečios minutės po Luco Mbah a Moute metimo rezultatas tapo lygus – 104:104, tačiau jo „Rockets“ persverti taip ir nepavyko. Rungtynių pabaigą geriau sužaidė „Pelicans“ ir iškovojo sunkią pergalę.

Jamesas Hardenas po šių rungtynių pakilo į antrąją vietą „Rockets“ ekipoje pagal atliktus rezultatyvius perdavimus. Jo sąskaitoje dabar yra 3347 rezultatyvūs perdavimai.

„Rockets“ ekipoje nesustabdomas buvo Chrisas Paulas pelnęs 38 taškus (4/5 trit., 12/12 baud., 8 rez. perd.), Ericas gordonas pridėjo 27 (4/7 trit.), J. Hardenas 23 (1/9 trit., 12/14 baud., 11 rez. perd.), Trevoras Ariza 9.

„Pelicans“ gretose rezultatyviausias buvo Anthony Davisas pelnęs 27 taškus (11 atk. kam., 5 blk.), 21 pridjėo Justinas Holday, Darius Milleris 20 (6/10 trit.), D. Cousinsas 15, E‘Twaunas Moore‘as 13.

Atlantos „Hawks“ 110:121 Šarlotės „Hornets“
Los Andželo „Lakers“ 108:103 Čikagos „Bulls“
Los Andželo „Clippers“ 109:100 Memfio „Grizzlies“
Bruklino „Nets“ 91:116 Milvokio „Bucks“
Portlento „Trail Blazers“ 107:93 Dalaso „Mavericks“
Filadelfijos „76ers: 97:78 San Antonio „Spurs“
Niujorko „Knicks“ 107:85 Finikso „Suns“