Patikimi šaltiniai: Wade'as greičiausiai ir vėl suvienys jėgas su LeBronu

2017-09-27 01:13 basketnews.lt

Čikagą palikęs 35-erių metų Dwyane'as Wade'as veikiausiai ir vėl rungtyniaus kartu su savo geru bičiuliu LeBronu Jamesu. Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) žiniasklaida mirga nuo pranešimų, kad Wade'as jau priėmė sprendimą dėl savo ateities.

Skelbiama, kad krepšininkas stipriai krypsta link Klivlando „Cavaliers“ pasiūlymo ir netrukus turėtų prisijungti prie Ohajo klubo. Oficialiai laisvuoju agentu Wade'as taps trečiadienį.

Šiuos pranešimus patvirtino ir įtakingas JAV žurnalistas Adrianas Wojnarowski, kurio žiniomis, tą pačią dieną oficialiai bus patvirtintas ir Wade'o susitarimas su „Cavs“.

Taip Wade'as ir vėl suvienytų jėgas su Jamesu. Du geri bičiuliai NBA pirmenybėse Majamio „Heat“ klubą 2012 ir 2013 metais atvedė į lygos viršūnę.

Šių metų vasarą Jamesas jau kalbėjo su Wade'u dėl galimybės ir vėl žaisti kartu. Šiandien spaudos konferencijoje NBA superžvaigždė dar kartą užsiminė apie norą žaisti kartu su Wade'u.

„Labai norėčiau, kad jis būtų šios komandos dalis. Dwyane'as yra tas žmogus, kuris komandai pridėtų daugiau čempioniškos kilmės, čempioniško mentaliteto. Jis yra puikus kūrėjas, turintis nuostabų krepšinio intelektą“, – sakė Jamesas.

„Cavaliers“ Jamesui negali pasiūlyti didelio atlyginimo, mat maksimalus Ohajo valstijos komandos pasiūlymas Wade'ui būtų vos nežymiai didesnis už veterano minimumą – 2,4 mln. JAV dolerių. Tiesa, jam pinigai neturėtų būti didelė problema, kadangi kitą sezoną už išpirktą kontraktą iš Čikagos „Bulls“ Wade'as gaus apie 15 mln.

Tarp komandų, kurios domėjosi Wade'u buvo ir Oklahomos „Thunder“, San Antonijaus „Spurs“ ir „Heat“. Tiesa, šie klubai taip pat nebegali švaistytis pinigais – vienintelės Floridos komandos pasiūlymas galėjo būti kiek didesnis nei 4 mln.

„Bulls“ Wade'o paslaugų atsisakė reikšdama norą atjauninti komandą. Pats veteranas taip pat aiškiai deklaruoja tikslą pamėginti iškovoti dar vieną NBA trofėjų.

Praėjusį sezoną per susitikimą krepšininkas vidutiniškai pelnė po 18 taškų, atkovojo po 4,6 kamuolio bei atliko po 3,8 rezultatyvaus perdavimo.

...