Paskutiniame ketvirtyje sustojusi „Bucks“ krito prieš čempionus, „Jazz“ tokiu pat būdu nusileido „Hornets“ (VIDEO, REZULTATAI)

„Golden State Warriors“ ekipa sudėtingai, tačiau sugebėjo palaužti Milvokio „Bucks“ ir iškovojo pergalę 108:94.

Atrodė, kad „Warriors“ viską galimai išsprendė pirmoje rungtynių dalyje, kai į ilgąją pertrauką išėjo turėdama 14 taškų pranašumą. Vis dėlto, „Bucks“ po pertraukos į aikštę žengė itin susikaupusi. Milvokio ekipa greit sumažino atsilikimą iki 6 (73:79) ir ketvirtį užbaigė spurtu 11:1 bei perėmė iniciatyvą į savo rankas prieš lemiamą kėlinį.

Tačiau kaip paaiškėjo, šiose rungtynėse „Bucks“ jėgos baigėsi ties trečiojo kėlinio pabaiga. Ketvirtąjį kėlinį „Warriors“ pradėjo spurtu 14:4 ir likus 4 minutėms turėjo 8 taškų persvarą. Per likusį laiką NBA čempionai atkarpą laimėjo 16:8 ir nepaliko jokių vilčių „Bucks“ ekipai.

Šiose rungtynėse „Warriors“ nepadėjo Stephenas Curry, kuriam atsinaujino čiurnos trauma. Išlieka neaišku ar įžaidėjas galės žaisti ir prieš Toronto „Raptors“ ekipą.

„Warriors“ į pergalę vedė Kevinas Durantas pelnęs 26 taškus, Draymondas Greenas pridėjo 21 (10 atk. kam., 7 rez. perd.), Klay Thompsono sąskaitoje 12, o 9 pridėjo Kevinas Looney (8 atk. kam.).

„Bucks“ ekipoje išsiskyrė Giannis Antetokounmpo su 23 taškais, 21 pridėjo Ericas Bledsoe, 17 Malcolmas Brogdonas, o 11 Tony Snellas.

Tuo metu Jutos „Jazz“, lygiai tokiu pačiu būdu, pralaimėjo Šarlotės „Hornets“ 88:99.

„Hornets“ ekipa iškovojo pergalę nepaisant to, kad vis dar buvo be savo vyriausiojo trenerio Steve‘o Cliffordo, kuris komandą dėl sveikatos problemų paliko gruodžio 6 dieną. Tačiau tikimasi, kad jau kitą savaitę strategas prisijungs prie ekipos.

Šiose rungtynėse tris kėlinius su puse virė itin įnirtinga kova. O iki ketvirtojo kėlinio vidurio didžiausias komandų skirtumas buvo 7 taškai, kai „Hornets“ trečiajame kėlinyje pirmavo 67:60.

Vis dėlto, „Jazz“ ekipai pritrūko jėgų, o ketvirtame kėlinyje komanda tiesiog sustojo. Dar likus 6 minutėms po Donovano Mithcello tritaškio rezultatas buvo lygus – 85:85. Tačiau per likusį laiką „Jazz“ pelnė vos 3 taškus, „Hornets“ tuo pasinaudojo ir spurtavo 14:3 bei iškovojo įtikinamą pergalę.

Tačiau dar vienas nuostabias rungtynes sužaidė „Jazz“ naujokas D. Mitchellas, kuris pelnė 35 taškus (5/9 dvit., 5/11 trit., 10/11 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, tačiau penkis kartus suklydo ir dukart prasižengė.

Šiose rungtynėse taip pat puikiai atrodė ir Royce‘as O‘Neale‘as, kuris buvo pasirašęs sutartį su Kauno „Žalgiriu“ šią vasarą. Jis pelnė 11 taškų (2/3 dvit., 1/3 trit., 4/4 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko rezultatyvų perdvimą, dukart suklydo ir 4 kartus pažeidė taisykles.

„Jazz“ ekipoje be D. Mitchello išsiskyrė Rodney Hoodas pelnęs 15 taškų, o 11 pridėjo R. O‘Neale‘as.

„Hornets“ komandoje Kembwa Walkeris pelnė 22 taškus (4/6 trit.), 16 pridėjo Frankas Kaminsky, 15 Marvinas Williamsas, 12 pelnė Michealas Kiddas-Gilchristas, o po 11 pridėjo Jeremy Lambas (8 atk. kam.) ir Nicolas Batumas.

Orlando „Magic“ 119:125 Vašingtono „Wizards“
Bruklino „Nets“ 110:105 Atlantos „Hawks“
Niujorko „Knicks“ 108:118 Minesotos „Timberwolves“
Portlando „Trail Blazers“ 113:119 Naujojo Orleano „Pelicans“
Memfio „Grizzlies“ 78:87 Denverio „Nuggets“
Hjustono „Rockets“ 112:95 Fynikso „Suns“