Pasiekimas - P.Jankūnas nominuotas į Eurolygos dešimtmečio komandą (VIDEO)

Twitter nuotr.
2019-11-25 18:50 Teniso TV

Šaltinis www.zalgiris.lt

Eurolyga įvertino Kauno „Žalgirio“ rekordininką. Paulius Jankūnas pretenduoja būti išrinktas į Eurolygos dešimtmečio rinktinę.

„Jis užaugo „Žalgiryje“ ir čia sužaidė net 16 Eurolygos sezonų. Ironiška, kad dešimtmetį jis pradėjo žaisdamas Chimkuose, bet tai buvo vienintelis jo sezonas ne Kaune, – lietuvį pristato Euroleague.net. – P.Jankūnas yra gyva legenda, kuriam priklauso begalė klubo rekordų Eurolygoje.

Jis pirmasis Eurolygos žaidėjas, pasiekęs 3000 taškų ir 1500 atkovotų kamuolių ribą. Tai viską pasako apie jo sugebėjimus ir darbą.

Kaip ir „Žalgiris“, P.Jankūnas augo dešimtmečio metu ir padėjo suburti konkurencingą komandą. Viskas susiklijavo 2017–2018 m., kai Jankūnas tapo gruodžio mėnesio MVP ir pirmą kartą karjeroje buvo išrinktas į antrą simbolinę Eurolygos komandą.

P.Jankūnas buvo kertinis tame magiškame sezone su finalo ketvertu ir padėjo žalgiriečiams vėl sugrįžti į atkrintamąsias praėjusį sezoną.

Jo įgūdžiai ir ilgaamžiškumas stato jį tarp Eurolygos dešimtmečio geriausiųjų. Jis rikiuojasi antras pagal visų laikų atkovotų kamuolių statistiką, trečias pagal puolime atkovotus kamuolius, ketvirtas pagal taškus ir pataikytus dvitaškius, penktas pagal naudingumą ir išprovokuotas pražangas, šeštas pagal pataikytas baudas.

Bet už visų šių skaičių, P.Jankūnas iliustruoja „Žalgirio“ darbo etiką, atsidavimą, profesionalumą ir puikų kapitoną tiek aikštėje, tiek už jos ribų.“

Eurolyga jau taip pat nominavo Bryantą Dunstoną, Dimitį Diamantidį, Sergio Llullą, Alexą Tyusą, Andrejų Kirilenką, Nando De Colo, Tornikę Šengeliją, Felipe Reyesą, Sonny Weemsą, Tyrese’ą Rice’ą, Juaną Carlosą Navarro, Jaycee Carrollą, Aleksejų Švedą, Nenadą Krstičių, Luigi Datome, Cory Higginsą, Ioannį Bourousį, Ante Tomičių, Mike’ą Batiste’ą, Rudy Fernandezą, Deviną Smithą, Kostą Slouką, Georgios Printezį ir Viktorą Chriapą.

P.Jankūnas kol kas yra vienintelis lietuvis, patekęs į nominantų sąrašą. Artimiausiomis savaitėmis jį dar papildys daugiau Eurolygos krepšininkų.

Eurolygos dešimtmečio rinktinę išrinks speciali Eurolygos komisija.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...