Po krepšiais karaliavusi Lietuvos rinktinė įveikė Lenkiją

2018-06-28 19:00 basketnews.lt

Po 10 mėnesių pertraukos pajėgiausios sudėties rungtyniavusi Lietuvos rinktinė (5-0) iškovojo penktąją pergalę iš tiek pat galimų pasaulio čempionato atrankoje.

Po krepšiu dominavusi Dainiaus Adomaičio kariauna Gdanske 79:61 susitvarkė su Lenkijos nacionaline komanda (2-3).

Michalui Sokolowskiui ketvirtojo kėlinio pradžioje pelnius du taškus, komandas skyrė tik keturi taškai – 53:49, tačiau tada lietuviai spurtavo 16:4 ir ketvirčiui įpusėjus užtikrintai buvo priekyje. – 69:53.

Baudos aikštelėje dominavę aukštaūgiai Domantas Sabonis, Jonas Valančiūnas ir Artūras Gudaitis iš šios zonos surinko 49 taškus.

Iš toli lenkų krepšį terorizavęs Adas Juškevičius pataikė 4 iš 7 Lietuvos rinktinės tritaškių ir prie pergalės pridėjo 14 taškų.

Lenkijos rinktinė: Mateuszas Ponitka 16 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), Lukaszas Koszarekas 8, Maciejus Lampe 7.

Lietuvos rinktinė: Domantas Sabonis 17 (8/12 dvit., 7 atk. kam.), Adas Juškevičius 14 (4/8 trit.), Jonas Valančiūnas (7 atk. kam., 3 bl.) ir Artūras Gudaitis (4/4 dvit., 3/3 baudos) po 11, Jonas Mačiulis 8 (6 atk. kam.), Mindaugas Kuzminskas 5.

(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)