"Pao" prezidentas – apie klaidą parduodant Šiškauską ir Šaro įtaką Europos krepšinyje

Twitter nuotr.
2019-07-21 12:46 extra77

basketnews.lt

Atėnų „Panathinaikos“ prezidentas bei generalinis vadybininkas Manos Papadopoulos, bendraudamas su Graikijos žiniasklaida atskleidė, jog leisti išvykti Ramūnui Šiškauskui buvo klaida.

Paklaustas, kuriuos prarastus žaidėjus jis įvardytų kaip klaidą, Papadopoulos įvardijo du krepšininkus.

„Asmeniškai, manau, kad klaidos buvo padarytos su dviem žaidėjais. Vienas iš jų buvo Ramūnas Šiškauskas. Esu įsitikinęs, jog jeigu jis būtų likęs, būtume laimėję tris Eurolygos titulus iš eilės. Vis tik jį pakeitė Šarūnas Jasikevičius, kuris yra vienas geriausių visų laikų europiečių. Komanda tapo visiškai kitokia“, – sakė Papadopoulos.

„Kita klaida, be abejo, yra Vassilis Spanoulis, kuris išvyko į „Olympiakos“. Jeigu jis nebūtų persikėlęs į „Olympiakos“, esu tikras, kad jie nebūtų laimėję Eurolygos 100 mln. metų“, – tęsė „Pao“ prezidentas.

Spanoulis į Pirėjų išvyko 2010-aisiais kaip laisvasis agentas. Per tą laiką jis su „Olympiakos“ laimėjo du Eurolygos titulus, tris kartus triumfavo Graikijos čempionate ir kartą iškovojo Graikijos taurę.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...