"Panathinaikos" surado naują trenerį: komandai vadovaus NCAA legenda

Šiandien 19:30 krepst

Atėno "Panathinaikos" netruko surasti naujo trenerio – juo netrukus turėtų būti paskirtas legendinis NCAA strategas Rickas Pitino. Jis darbus Atėnuose turėtų pradėti lygiai už savaitės – gruodžio 27-ąją dieną.

Pitino savo vardą užsirekomendavo NCAA lygoje, kurioje jo treniruojamos komandos du kartus laimėjo titulą (1996 m. ir 2013 m.) bei dar 5 kartus žaidė pirmojo diviziono finaliniame ketverte. Vis tik paskutiniai Pitino metai Louisvilio universitete buvo lydimi skandalų.

2017 m. buvo atleistas dėl bandymo papirkti būsimą studentą, jog šis žaistų minėtoje mokymosi įstaigoje, o prieš tai ant universiteto buvo kritęs sekso skandalo šleifas, kuomet 2010-2014 m. laikotarpiu į jį buvo įsivėlė ir Louisvilio studentai. 2017 m. birželį NCAA nubaudė Pitino už nesugebėjimą sužiūrėti savo krepšinio programos, kuri buvo įsivėlusi į minėtąjį skandalą.

Pitino savo laiku darbavosi ir NBA lygoje, kurioje praleido 6 metus. Dvejus – už Niujorko „Knicks“ vairo ir ketverius Bostono „Celtics“ komandoje.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...