„Pacers“ sudaužė „Cavaliers“ ir išlygino serijos rezultatą, „Raptors“ žengė į kitą etapą

Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ kaip reikiant pasistengė, kad serijoje būtų septintosios rungtynės. Indianos „Pacers“ be didesnio vargo 121:87 sudaužė Kilvlendo „Cavaliers“ ir išlygino serijos rezultatą 3-3.

Lemiamos rungtynes naktį iš sekmadieno į pirmadienį bus žaidžiamos Klivlande.
Šiame susitikime D. Sabonis per 23 minutes pelnė 19 tašų (9/11 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, kartą prasižengė ir keturiskart suklydo.

Antrajame kėlinyje komandas skyrė dar tik taškas, kai po Larry Nance‘o dėjimo „Pacers“ pranašumas buvo minimalus – 33:32. Indianos ekipa surengė spurtą 13:4 ir įgijo dviženklę persvarą – 46:36.

Po ilgosios pertraukos „Pacers“ savo persvarą tik didino – 77:57.

„Pacers“ ekipoje rezultatyviausias buvo Victoras Oladipo su 28 taškais (13 atk. kam., 10 rez. perd.), Domantas Sabonis pridėjo 19, Darrenas Collisonas 15.

„Cavs“ ekipoje LeBronas Jamesas pelnė 22 taškus, Jeffas Greenas 13, Rodney Hoodas 12.

Tuo metu Toronto „Raptors“ 102:92 palaužė Vašingtono „Wizards“ ir pateko į kitą raundą laimėjusi seriją 4-2.

Kitame atkrintamųjų raunde „Raptors“ susitiks su „Pacers“ ir „Cavaliers“ poros nugalėtoja.

Jonas Valančiūnas šiame susitikime per 31 minutę pelnė 14 taškų (6/13 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 12 kamuolių, blokavo 2 metimus ir triskart prasižengė.

„Raptors“ ekiap per pirmas keturias rungtynių minutes pelnė vos 4 taškus ir turėjo dviženklį deficitą – 4:15. Vis dėlto deficitą panaikinusi ir ketvirtajame kėlinyje spurtavusi 14:5 „Raptors“ pirmavo 88:83.

Nors „Wizards“ bandė mažinti atsilikimą, „Raptors“ ir toliau bėgo tolyn ir iškovojo kelialapį į kitą etapą.

„Wizards“ ekipoje Bradley Bealas pelnė 32 taškus, Johnas Wallas pridėjo 23, Marieffas Morrisas 12 (15 atk. kam.).

„Raptors“ gretose Kyle‘as Lowry pelnė 24 taškus, DeMaras DeRozanas pridėjo 16 (6/18 dvit.), J. Valančiūnas 14.