„Pacers“ su D. Saboniu priešaky panaikino 22 taškų deficitą ir įveikė „Cavaliers“ (VIDEO)

Indianos „Pacers“ ekipa sugebėjo panaikinti triuškinamą Klivlendo „Cavaliers“ ekipos pranašumą ir iškovoti pergalę 97:95.

Po pirmojo rungtynių ketvirčio neatrodė, kad šiame susitikime dar gali būti atgimusi intriga. „Cavaliers“ po pirmųjų 12 minučių pirmavo 34:12, o tokią persvarą susikrovė kai pirmajame kėlinyje spurtavo 22:0.

„Cavaliers“ ekipa antrajame kėlinyje taip pat laikė rungtynių kontrolę savo rankose, tačiau sėkmingiau ketvirtį užbaigę aikštės šeimininkai sumažino deficitą iki 14.

Rungtynių lūžis įvyko tada, kai Domantas Sabonis užsidirbo ketvirtąją asmeninę pražangą trečiojo kėlinio viduryje. Jį pakeitė Lance‘as Stephensonas, o „Pacers“ spurtavo 16:2 ir persvėrė rezultatą. O ketvirtajame kėlinyje, likus keturioms minutėms, po LeBrono Jameso dvitaškio „Cavs“ ir vėl šiek tiek atitrūko ir pirmavo 95:89.

Tačiau į tai „Pacers“ atsakė spurtu 8:0, kai D. Sabonis sumetė du baudos metimus, L. Stephensonas pataikė iš po krepšio, Victoras Oladipo smeigė tritaškį, o Darrenas Collisonas likus sekundei įtvirtino pergalę taikliu baudos metimu. Aidint sirenai L. Jamesas prametė ir „Pacers“ iškovojo dramatišką pergalę.

D. Sabonis šias rungtynes ir vėl pradėjo startiniame penkete ir per 28 minutes pelnė 12 taškų (4/11 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 15 kamuolių, atliko 3 rezultatyviu perdavimus, blokavo metimą, dukart suklydo ir keturis kartus prasižengė.

„Pacers“ gretose rezultatyviausiai žaidė D. Collisonas su 22 taškais, 19 pridėjo V. Oladipo, 16 L. Stephensonas (11 atk. kam., o po 12 pridėjo D. Sabonis ir Thaddeusas Youngas.

„Cavaliers“ gretose rezultatyviausiai žaidė L. Jamesas su 27 taškais (8 atk. kam., 11 rez. perd.), 21 pridėjo Kevinas Love‘as (10 atk. kam.), o 13 pelnė Jeffas Greenas.