„Pacers“ po pratęsimo palaužė „Heat“

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) tik po pratęsimo pergalę šventė Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ (19-22).

Nate’o Bjorkgreno auklėtiniai išvykos rungtynėse 109:106 (32:26, 25:23, 22:21, 19:28, 11:8) antrą kartą per dvi dienas palaužė Majamio „Heat“ (22-21) krepšininkus.

Lietuvio atstovaujama „Pacers“ rungtynėse pirmavo beveik nuo pat pirmosios minutės. Vis tik šeimininkų žaibiškas puolimas neleido svečiams per daug nutolti. Trečiojo kėlinio pradžioje „Heat“ akimirkai buvo išsiveržusi į priekį, tačiau „Pacers“ iš karto vėl perėmė rungtynių kontrolę ir susikrovė dviženklį pranašumą. Likus dviem minutėms „Heat“ surengė spurtą ir išlygino rezultatą.

Pratęsimo pradžioje Domantas Sabonis surinko savo šeštąją asmenine pražangą ir privalėjo palikti aikštę. Be lietuvio aikštėje likusi „Pacers“ ir toliau atkakliai kovojo iki pat rungtynių sirenos bei šventė sunkią pergalę.

Rungtynėse Domantas Sabonis ir vėl surinko dvigubą dublį. Lietuvos per 35 žaidimo minutes pelnė 17 taškų (0/2 trit., 4/11 dvit., 7/7 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą.

Rungtynėse rezultatyviausiai pasirodė Bamas Adebayo, kuris per 36 minutes pelnė 29 taškus (0/1 trit., 11/20 dvit., 7/8 baud.), atkovojo 10 atšokusių kamuolių ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Pacers“: D. Sabonis 17, M. Turneris 16,J. Holiday 15, D. McDermottas 15, C. LaVertas 13, T.J. McConellas ir M. Brogdonas po 12.

„Heat“: B.Adebayo 29, J. Butleris 21, D. Robinsonas 13 T. Herro 11.