„Pacers“ nutraukė „Cavaliers“ pergalių seriją, „Raptors“ laimėjo penktą kartą iš eilės, lietuviai – arti dvigubų dublių (VIDEO)

Klivlendo „Cavaliers“ ekipai nepavyko perrašyti klubo istorijos. NBA vicečempionai Indianoje 102:106 turėjo pripažinti „Pacers“ ekipos pranašumą.

„Cavs“ jau buvo laimėjusi 13 iš eilės rungtynių ir taip pakartojo klubo ilgiausią pergalių seriją, tačiau šio rekordo pagerinti nesukebėjo.

„Pacers“ ekipos marškinėlius vilkintis Domantas Sabonis aikštėje per 20 minučių pelnė 9 taškus (4/6 dvit., 1/3 baudos) ir atkovojo 9 kamuolius. Jo +/- rodiklis buvo +8, o tai yra antras geriausias rezultatas komandoje.

Nors rungtynės vyko taškas į tašką, „Cavalers“ buvo nužudyti, kai likus kiek daugiau nei minutei iki rungtynių pabaigos Victoras Oladipo smeigė tritaškį ir padidino savo ekipos pranašumą iki 6. Po šio smūgio Klivlendo ekipa atsigauti nesugebėjo.

„Pacers“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė V. Oladipo pelnęs 33 taškus (8 atk. k., 6/13 trit.), Mylesas Turneris pridėjo 15, Thaddeusas Youngas 13, Corey Josephas 12.

„Cavaliers“ ekipoje tradiciškai išsiskyrė LeBronas Jamesas pelnęs 29 taškus (10 atk. k., 8 rez. perd.), Kevinas Love‘as pelnė 20, o J.R. Smithas 15 taškų.

Tuo tarpu Jono Valančiūno atstovaujama Toronto „Raptors“ Memfyje 116:107 šventė pergalę prieš vietos „Grizzlies“.

„Raptors“ jau pirmame kėlinyje atsiliko 10 taškų skirtumu, o antrojo kėliniu metu jų deficitas vienu metu siekė net 17. Vis dėlto, į pertrauką Kanados ekipa išėjo atsilikdama tik 5 taškais.

O ketvirtame kėlinyje po 11:0 spurto „Raptors“ turėjo jau 9 taškų persvarą.
Lietuvis šiose rungtynėse aikštėje praleido 18 minučių per kurias pelnė 8 taškus (3/5 dvit., 2/2 baudos), atkovojo 8 kamuolius, blokavo varžovo metimą ir tris kartus pažeidė taisykles.

„Raptors“ ekipoje rezultatyviausias buvo DeMaras DeRozanas pelnęs 26 taškus, Serge‘as Ibaka pridėjo 21, Kyle‘as Lowry 16, o Fredas VanVleetas 12.

„Grizzlies“ komandoje išsiskyrė Tyreke‘as Evansas pelnęs 27 taškus, Marcas Gasolis pridėjo 20, Chandleris Parsonsas 15, o Benas McLemore‘as 10.