„Pacers“ ir „Raptors“ gynybas studijavęs M. Morrisas priėjo prie paprastos išvados

Puikiai pirmose rytų konferencijos finalo rungtynėse LeBroną Jamesą stabdęs „Celtics“ puolėjas Marcusas Morrisas teigė, jog ruošdamasis šioms rungtynėms atidžiai stebėjo „Pacers“ ir „Raptors“ pasirodymus prieš „Cavaliers“ superžvaigždę ir po šių mačų priėjo prie paprastos išvados.

Per visą mačą L. Jamesas sekmadienį pelnė vos 15 taškų, o kai jį gynėsi M. Morrisas jam sekėsi dar prasčiau – pataikęs vos du metimus iš šešių jis surinko vos penkis taškus. Po mačo kalbintas amerikietis atskleidė, jog ruošdamasis šiai dvikovai jis stebėjo „Pacers“ ir „Raptors“ nesėkmingus bandymus stabdyti šį žaidėją ir priėjo prie lengvai pateiktos išvados.

„Tie vyrukai („Pacers“ ir „Raptors“ žaidėjai) nemoka gintis. Tai yra tai, ką aš supratau iš šių mačų“, – kandžiai atsakė M. Morrisas.

Prieš „Pacers“ ir „Raptors“ klubus L. Jamesas vidutiniškai rinkdavo po daugiau nei 34 taškus, į krepšį atakuodamas net 55,3% taiklumu, kai tuo tarpu pirmajame mače su „Celtics“ jis surinko vos 15 taškų ir pataikė tik 31% atliktų metimų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts