„Pacers“ ekipoje naudingas D. Sabonis ir fenomenalus V. Oladipo, „Raptors“ komandoje – arti dvigubo dublio tritaškį pataikęs J. Valančiūnas (VIDEO)

Indianos „Pacers“ ekipa tik po pratęsimo 126:116 sugebėjo palaužti Denverio „Nuggets“ krepšininkus.

Ketvirtajame kėlinyje „Pacers“ viską bandė išspręsti anksti ir po kelių minučių pirmavo 94:88, tačiau tada „Nuggets“ spurtavo 9:2. Po dar kelių akimirkų Denverio ekipa surengė dar vieną spurtą 14:5 ir jau pirmavo 111:103.

Vis dėlto „Pacers“ ekipa nepasidavė ir likus 40 sekundžių jau atsiliko tik dviem taškais. Tiksint paskutinėms kėlinio sekundėms link krepšio veržėsi Victoras Oladipo, tačiau jo metimas buvo netikslus. Vis dėl to gynėjo metimą pataisė Thaddeusas Youngas ir likus 5,5 sekundėms rezultatas tapo lygus. „Nuggets“ dar turėjo laiko atsakui, tačiau Willo Bartono metimas buvo netaiklus.

Pratęsimo metu „Pacers“ iškarto pabėgo į priekį ir nesižvalgė atgal.

Domantas Sabonis aikštėje praleido 20 minučių ir per jas pelnė 14 taškų (6/10 dvit., 2/2 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, du kartus prasižengė ir kartą suklydo.

Tuo tarpu jo komandos draugas V. Oladipo sužaidė geriausias karjeros rungtynes. Jis per 45 minutes pelnė net 47 taškus (9/16 dvit., 6/12 trit., 11/13 baudos), atkovojo 7 atšokusius kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė du kamuolius ir blokavo varžovo metimą. Tai buvo rezultatyviausios gynėjo rungtynės karjeroje.

V. Oladipo ir buvo rezultatyviausias ekipos krepšininkas, tačiau jam puikiai talkino Mylesas Turneris su 24 taškais (8/12 dvit., 8 atk. k.), T. Youngas pridėjo 18, D. Sabonis 14, o Lance‘as Stephensonas 12.

„Nuggets“ komandoje rezultatyviausias buvo Trey Lylesas pelnęs 25 taškus (5/7 trit.), Gary Harrisas ir Willas Bartonas (9 rez. perd.) pridėjo po 21, o Wilsonas Chandleris 18 (8 atk. k.).

Tuo tarpu Toronto „Raptors“ be didesnio vargo susitvarkė su Sakramento „Kings“ ir iškovojo šeštąją pergalę iš eilės 102:87.

Tai buvo Dwane‘o Casey 500-osios rungtynės prie „Raptors“ ekipos vairo.
„Raptors“ rungtynes pradėjo labai gerai ir pirmavo 17:2, tačiau „Kings‘ prieš kėlinio pabaigą sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 5. Nors antrojo kėlinio pradžioje „Kings“ sugebėjo persverti rezultatą, po dar vieno „Raptors“ spurto jie į pertrauką išėjo turėdami 8 taškų pranašumą.

Trečiame kėlinyje ir vėl „Kings“ sumažino atsilikimą, o į tai „Raptors“ atsakė spurtu ir susikrovė 12 taškų pranašumą. O ketvirtajame kėlinyje Kanados ekipa sugebėjo išlaikyti savo pranašumą ir šventė užtikrintą pergalę.

Jonas Valančiūnas šiose rungtynėse žaidė 22 minutes ir pelnė 9 taškus (2/2 dvit., 1/1 trit., 2/2 baudos), jis taip pat atkovojo 8 ir perėmė vieną kamuolį, 3 kartus suklydo ir kartą prasižengė.

„Raptors“ ekipoje rezultatyviausias buvo DeMaras DeRozanas pelnęs 25 taškus (9 rez. perd.), Serge‘as Ibaka pridėjo 20 (4/7 trit.), Kyle‘as Lowry 15 (3/12 trit., 12 atk. k.).

„Kings“ ekipoje Zachas Randolphas pelnė 19 taškų (9/11 metimai, 11 atk. k.), Buddy Hieldas pridėjo 17, Bogdanas Bogdanovičius 15.