„Pacers“ be D. Sabonio krito Vašingtone, „Trail Blazers“ pratęsė pergalių seriją iki 12 (VIDEO, REZULTATAI)

Indianos „Pacers“ ekipa ir toliau verčiasi be Domanto Sabonio, kuris gydosi čiurnos traumą. Be lietuvio Indianos ekipa suklupo antrą kartą iš eilės, kai turėjo pripažinti Vašingtono „Wizards“ ekipos pranašumą 102:109.

„Wizards“ ekipa po šių rungtynių išsilygino pergalių skaičiumi su savo varžovais, o dėl geresnio tarpusavio santykio pakilo į ketvirtą vietą, o „Pacers“ nukrito į penktąją.

„Wizards“ ekipa nuo pat pirmųjų minučių didino savo persvarą. Po pirmojo kėlinio pirmavo 5 taškais, po antrojo 12, o vienu metu trečiajame turėjo ir 21 taško pranašumą – 73:52.

Nepaisant to, kad Bojanas Bogdanovičius ir Darrenas Collisonas smeigė po du tritaškius ir sumažino atsilikimą iki 9, „Pacers“ nesugebėjo sugrąžinti intrigos, kai nepelnė taškų beveik dvi minutes.

„Pacers“ šiose rungtynėse negalėjo padėti ir Mylesas Turneris.

„Wizards“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė Bradley Bealas pelnęs 19 taškų, Marcinas Gortatas pridėjo 18, Kelly Oubre 16, Markieffas Morrisas 15, o Tomašas Satoransky 12 (8 rez. perd.).

„Pacers“ gretose išsiskyrė Lance‘as Stephensonas pelnęs 25 taškus, Victoras Oladipo pridėjo 18, Bojanas Bogdanovičius 11, o Alas Jeffersonas 10 (9 atk. kam.).

Tuo metu Portlendo „Trail Blazers“ užtikrintai 100:87 palaužė Detroito „Pistons“ krepšininkus.

Tai Portlendo ekipai buvo 12-oji pergalė iš eilės ir tai yra ilgiausia pergalių serija šiuo metu NBA.

„Blazers“ ekipa jau po pirmojo kėlinio pirmavo 31:20 ir beveik visas rungtynes laikė panašią persvarą. Dar antrajame kėlinyje svečiai iš Detroito sumažino atsilikimą iki 6, tačiau dar prieš pertrauką jų deficitas jau siekė 15 taškų.

12 pergalių iš eilės yra ilgiausia komandos pergalių serija nuo 2007-ųjų, kai „Trail Blazers“ laimėjo 13 kartų iš eilės.

Atlantos „Hawks“ 117:122 Milvokio „Bucks“
Hjustono „Rockets“ 107:101 Naujojo Orleano „Pelicans“
Dalaso „Mavericks“ 106:114 Bruklino „Nets“
Šarlotės „Hornets“ 101:124 Niujorko „Knicks“
Klivlendo „Cavaliers“ 114:109 Čikagos „Bulls“
Denverio „Nuggets“ 94:101 Memfio „Grizzlies“
Minesotos „Timberwolves“ 101:117 San Antonijaus „Spurs“
Sakramento „Kings“ 97:103 Jutos „Jazz“