Paaiškėjo „Ryto“ varžovai Europos taurėje

2018-07-05 15:55 basketnews.lt

Vienintelė kitą sezoną Europos taurėje dalyvausianti Vilniaus „Ryto“ komanda sužinojo savo varžovus grupių etape.

Lietuvos vicečempionai kausis D grupėje, kurioje susitiks su praėjusio sezono Eurolygos dalyve Malagos „Unicaja“, Kazanės UNIKS klubu, Frankfurto „Skyliners“, Baro „Mornar“ ir Turino „Fiat“ ekipa. Su pastarąja vilniečiai praėjusį sezoną kovėsi Europos taurės „Top 16“ etape.

Prieš dvejus metus Eurolygoje žaidęs Kazanės klubas praėjusį sezoną Europos taurėje savo kelionę baigė ketvirtfinalyje, kur buvo eliminuotas Miuncheno „Bayern“ komandos.

Tuo metu „Fiat“, kaip ir „Rytas“, liko neperlipęs „Top 16“ etapo slenksčio. Juodkalnijos klubas „Mornar“ praėjusį sezoną žaidė viso labo Europos taurėje. Frankfurto ekipa pernai nežaidė jokiame tarptautiniame turnyre, o Vokietijos lygoje finišavo aštunta.

Į „Top 16“ etapą pateks keturios stipriausios kiekvienos grupės komandos, kurios pasidalins į keturias grupes po 4 ekipas. Kiekvienos grupės dvi stipriausios komandos pateks į ketvirtfinalį, o tuomet vyks atkrintamosios varžybos.

DhV5bSGX4AAizL7


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...