Paaiškėjo kita J. Noah karjeros stotelė

2018-11-30 21:16 basketnews.lt

Joakimas Noah rado naują karjeros stotelę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA). Skelbiama, kad 33-ejų vidurio puolėjas sukirto rankomis su Memfio „Grizzlies“ dėl minimalios vertės kontrakto.

NBA žurnalistas Shamsas Charania prideda, jog Noah į Memfį atvyks sekmadienį, o parašus ant sutarties abi pusės sudės kitos savaitės pradžioje. Anot jo, „Grizzlies“ į šį krepšininką taikėsi nuo pat sezono starto ir jį norėjo matyti kaip atsarginį centrą.

Noah laisvuoju agentu tapo spalio pradžioje, kuomet galiausiai išsiskyrė su Niujorko „Knicks“. NBA klubas už dar dvejus metus turėjusį galiotį kontraktą žaidėjui sumokės 38 mln. JAV dolerių kompensaciją.

Per 625 rungtynes NBA puolėjas vidutiniškai rinkdavo po 8,9 taško, atkovodavo po 9,3 kamuolio ir atlikdavo po 2,9 rezultatyvaus perdavimo.Joakimas Noah rado naują karjeros stotelę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA). Skelbiama, kad 33-ejų vidurio puolėjas sukirto rankomis su Memfio „Grizzlies“ dėl minimalios vertės kontrakto.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...