P. Valinskas apie žaidimą „Žalgiryje“: „Į tai žiūriu, kaip į didelį iššūkį“ (VIDEO)

zalgiris.lt

Kiekvieną sekmadienį TV6 eteryje rodomos laidos „Savaitė su Kauno „Žalgiriu“ dėmesio centre šįkart atsidūrė jaunasis žalgirietis Paulius Valinskas. Produktyviai veikiančios „Žalgirio“ piramidės geru pavyzdžiu esantis gynėjas pasakojo apie pirmuosius žingsnius krepšinyje, paaukotų vasarų vaisius ir iššūkius pagrindinėje komandoje.

„Kaip pasirinkau krepšinį, ir pats nelabai atsimenu. Iš pasakojimų žinau, jog tėtis mane atvedė į treniruotę. Lankiau ne tik krepšinį, norėjo, kad išsirinkčiau, kas man labiausiai patinka. Pirmi metai buvo dėl malonumo, tam, kad gerai praleisti laiką, pabūti su draugais. Laikui bėgant tai tapo mano aistra ir metai iš metų pradėjau rimtai žaisti krepšinį bei tapau profesionaliu krepšininku“, – pirmuosius žingsnius krepšinyje nupasakojo žalgirietis.

Snaiperis prisiminė ir dar ne taip seniai gautą kvietimą prisijungti prie „Žalgirio“ sistemos bei džiaugėsi išnaudotu suteiktu šansu.

„Kadangi buvo paskutiniai metai A.Sabonio krepšinio mokykloje, kaip ir visi labai norėjau patekti į „Žalgirio“ sistemą. Labai laukiau ir tikėjausi to pakvietimo. Gavau šansą treniruotis su jaunimo komanda be jokių pažadų ir taip viskas prasidėjo. Visas debiutas buvo tikrai nelengvas, kuomet treniravausi su Luku Lekavičiumi, Justu Tamuliu, buvo labai sunku prieš juos, ir galvojau, kad jie tikrai kito lygio. Visada turėjau daug ambicijų, norėjau parodyti, kad sugebu ir galiu daugiau. Vasara daug dirbau, stengiausi ir į antrą sezoną atėjau su naujais tikslais“, – kalbėjo P.Valinskas.

Po itin gero sezono „Žalgirio“ dubleriuose Paulius sulaukė kvietimo į pagrindinę komandą, kurioje savo vertę turi įrodinėti iš naujo.

„Pirmieji mačai, ne tik Eurolygoje, bet ir tam pačiam LKL, buvo tikrai labai nervingi. Turbūt tai natūralu jaunam žaidėjui debiutuojant vyrų komandoje, apie kurią tiek svajojai, sekei rungtynes nuo vaikystės. Tik po pirmo sezono supratau, kas yra ta patirtis, net nesuvokdavau, ką tai reiškia. Kai praėjo pirmas sezonas, jį apžvelgiau, analizavau save ir supratau, kiek visko sukaupiau, paragavau Eurolygos krepšinio, pamačiau geriausius žaidėjus iš arti“, – mintimis dalinosi LKL čempionu jau tapęs 22-ejų metų krepšininkas.

„Savaitė su Kauno „Žalgiriu“ pašnekovas tikino šalia savęs turintis puikius mokytojus, kurių dėka kiekvieną dieną auga ir tobulėja kaip krepšininkas.

„Žiūriu tai kaip į didelį iššūkį, nes tai yra žaidėjai, kurie jau turi susikūrę savo vardą. Stengiuosi iš jų kuo daugiau paimti, kadangi vis dar mokausi ir augu kaip krepšininkas. Kevinas Pangosas žaidžia puikų sezoną, pats mačiau jo tobulėjimą iš arti, tad man tai yra kaip geras pavyzdys. Kadangi treneris Šarūnas Jasikevičius pats buvo nuostabus įžaidėjas, jis puikiai žino subtilybes šio žaidimo ir visuose gynėjuose mato ką reikia tobulinti. Jis visiems nori tik gero ir mes stengiamės priimti visas jo pastabas, informaciją. Žinoma, tai nėra lengvas procesas, jis užtrunka“, – tikino P.Valinskas.

„Savaitė su Kauno „Žalgiriu“ laidoje žalgirietis taip pat kalbėjo apie pratęstą sutartį su „Žalgiriu“ ir norą, vieną dieną užsivilkti vienodus marškinėlius su keturiais metais jaunesniu broliu Mariumi.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts