P. Jankūnas apie pirmąsias "Žalgirio" rungtynes: "Viskas stebino, nes viskas buvo nauja" (VIDEO)

Stop kadras
2019-05-01 16:19 extra77

zalgiris.lt

Palaikyti savo mylimą komandą gyvai „Žalgirio“ arenoje skatinantis projektas #MANOPIRMAS išsamiai išpažinčiai pasikvietė tikrą Kauno „Žalgirio“ veidą bei simbolį, ilgametį komandos kapitoną Paulių Jankūną.

Nuo pat pagrindų „Žalgirio“ sistemą praėjęs puolėjas puikiai mena savo pirmąjį kartą legendinėje Kauno sporto halėje.

„Per pirmąjį kartą, kurį tikrai pamenu, man buvo kažkur 17 metų. Tuomet jau žaidžiau dublerių komandoje ir gavome kvietimus. Tai buvo tikrai įspūdinga. Halė buvo pilna, Eurolygos rungtynės. Halė tiesiog sprogo nuo triukšmo, atmosfera buvo unikali ir tikrai labai triukšminga“, – bene 18 metų atgal sugrįžo žalgirietis.

Pats tuometinėje Lietuvos krepšinio A lygoje (LKAL) tada žaidęs P.Jankūnas stebėjosi tiek visai kito lygio krepšiniu, tiek neįtikėtina atmosfera bei žavėjosi galimybe iš arti pamatyti savo dievukus.

„Tuomet viskas labai stebino, nes pats žaidžiau mažesnėse salėse, o kaip žiūrovui, taip pat niekada iki tol nebuvo tekę iš taip arti matyti Eurolygos rungtynių atmosferos. Buvo neįtikėtina iš arti matyti to meto krepšinio žvaigždes, kurias tegalėjai stebėti per televizorių“, – prisiminė P.Jankūnas.

Nuo pirmojo aukštaūgio karto kaip žiūrovui, praėjus vos porai metų, P.Jankūnas 2003-aisiais jau pats užsivilko pagrindinės „Žalgirio“ komandos marškinėlius, išbėgo ant halės parketo, o nuo 2011-ųjų persikėlė į triskart erdvesnę „Žalgirio“ areną.

„Buvo didelis džiaugsmas, kad pagaliau turėsime tokio lygio areną, kuri ir iki dabar yra viena moderniausių visoje Europoje. „Žalgiriui“ reikėjo naujų namų, kadangi senoji Kauno sporto halėje jau buvo išaugta. Smagu turėti tokią areną, tokioje gražioje Kauno vietoje, kurią galime didžiuotis prieš visus“, – kalbėjo „Žalgirio“ veidas.

Pirmą kartą „Žalgirio“ arenoje apsilankę gerbėjai gali įsigyti #MANOPIRMAS rinkinį, rinktis į bendrus susitikimus, kuriuose galės užmegzti naujas pažintis ir kartu susipažinti su dar iki šiol rungtynėse neaplankyta „Žalgirio“ arena bei išbandyti rungtynių metu laukiančias pramogas.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...