P. George‘as apie kovą su „Warriors“: vienas žaidėjas negali laimėti NBA

2018-08-22 11:00 Krepsinis

Oklahomos „Thunder“ komandoje nusprendęs likti Paulas George‘as ir toliau tęs savo žygį NBA čempionų žiedų link su Russellu Westbrooku.

Puolėjas buvo paklaustas, kodėl nusprendė likti su 2016/17 metų sezono MVP. P. George‘as paaiškino, jog dabartiniais laikais komandos negali laimėti turint tik vieną gerą žaidėją.

„Jokia komanda nelaimėjo su viena žvaigžde komandoje. Tai ne ta era. Nelabai suvokiu, kodėl veteranai ir legendos nesupranta šios dalies. Tai yra kitoks žaidimas dabar. Tie vyrukai, kurie sako, kad mes nesame tokie kaip jie... Aš niekada nesuprasiu, kas galėtų save apgaudinėti ir bandyti pavieniui įveikti „Warriors“?

Geriausias žaidėjas mūsų lygoje to negali padaryti. Jamesas finale nelaimėjo nė vienų rungtynių šiais metais. Tai tik parodo, ko reikia, kad laimėtum. Tau reikia panašaus pajėgumo žaidėjų, kad laimėtum čempionatus“, - kalbėjo P. George‘as.
Puolėjui antrino ir kita lygos žvaigždė –Johnas Wallas.

„Jeigu neturi superkomandos, trijų superžvaigždžių komandoje, tau laimėti bus labai sunku“, - kalbėjo Vašingtono „Wizards“ įžaidėjas.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...