„Olympiakos“ nukovusi „Barcelona“ pratęsė įspūdingą pergalių seriją

Itin sėkmingą sezono atkarpą Eurolygoje demonstruoja „Barcelona“ (17-6), kuri tik po atkaklios kovos, išvykoje palaužė Pirėjo „Olympiakos“ (11-12) krepšininkus.

Šarūno Jasikevičiaus vadovaujamas klubas 76:74 (21:12, 19:18, 10:23, 26:21) įveikė Graikijos ekipą ir pratęsė šešerių pergalių iš eilės seriją.

Šeimininkai rungtynes pradėjo nesėkmingai. Graikijos klubas nė karto nemėgino mesti iš trijų taškų zonos, o tuo tarpu „Barcelona“ pirmajame kėlinyje pataikė tris tolimus metimus. „Olympiakos“ ekipos metimai iš po krepšio taip pat nepasiekdavo tikslo, o „Barcelona“ pirmąjį ketvirtį laimėjo 21:12.

Antrajame kėlinyje abi ekipos kovėsi petys į petį, o į ilgąją pertrauką „Barcelona“ žengė turėdama 10-ties taškų persvarą. Po pertraukos „Olympiakos“ pataikė tris tolimus metimus ir rezultatą sumažino iki minimumo. Tempo nestabdžiusi „Oly“ prieš ketvirtąjį kėlinį susikrovė 3 taškų pranašumą.

Ketvirtajame kėlinyje „Olympiakos“ išsiveržė į priekį 6 taškais, tačiau du B. Daviso dvitaškiai neleido varžovams per daug nutolti. Įnirtinga kova vyko iki pat galutinio teisėjų švilpuko, tačiau pergalę šventė „Barcelona“.

Nugalėtojų ekipoje labiausiai spindėjo N. Mirotičius, kuris aikštelėje iš viso praleido 24 minutes per kurias pelnė 16 taškų (1/4 trit., 4/5 dvit., 5/6 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 17 naudingumo balų.

Vis tik rungtynėse rezultatyviausias buvo S. Mckissičius, kuris per 22 minutes pelnė 18 taškų (4/6 trit., 2/7 dvit., 2/4 baud.) ir surinko 11 naudingumo balų.

„Olympiakos“: S. Mckissičius 18, V. Spanoulis 12, K. Sloukas 11, G. Printezis 10.

„Barcelona“: N. Mirotičius 16, C. Higginsas 14, N. Calathesas 12,P. Oriola 11, B. Daviesas 10.