Oklahomos „Thunder“ prireikė dviejų pratęsimų, kad įveiktų Jutos „Jazz“ (VIDEO)

Šią naktį NBA lygoje buvo dar vienos karštos rungtynės, kuriuose prireikė dviejų pratęsimų ir daug nervų lastelių. Oklahomos miesto "Thunder" (38-20) ekipa namuose tik po dviejų pratęsimų palaužė savo varžovus Jutos "Jazz" (32-26) krepšininkus rezultatu 148-147 (35:34, 31:23, 27:38, 36:34, 10:10, 9:8).

Rungtynės prasidėjo nuo pirmo atkaklaus kėlinio, kurį vieno taško skirtumu laimėjo namai. Prieš ilgąją pertrauką jie skirtuma jau padidino iki 9 taškų, tačiau jau antroje rungtynių pusėje svečiai pradėjo žaisti kur kas geriau ir panaikino visą deficitą. Ketvirtame komandos žaidė lygiai ir joms prireikė pratęsimo. Pirmojo neužteko ir tik antrame namai pranoko savo varžovus.

"Thunder": Paulas George 45, Jeramis Grantas 18, Stevenas Adamsas 16,

"Jazz": Donovanas Mitchellas 38, Rudy Gobertas 26, Derrick Favors 24, Jae Crowderas 20.