Oficialu: „Real“ atleido J. Mačiulį

Šiandien Lietuvos krepšinio pasaulį sudrebino netikėta žinia – Madrido „Real“ pranešė, jog abipusiu susitarimu nutraukė sutartį su Lietuvos rinktinės puolėju Jonu Mačiuliu.

Madrido ekipoje lietuvis rungtyniavo nuo 2014 metų vasaros, o šie metai jam komandoje jau buvo ketvirti. Žaidėjas dar praėjusį pavasarį buvo pratęsęs sutartį metams su galimybe sutartį pratęsti dar vienam sezonui, tačiau „Real“ netikėtai nusprendė atsisveikinti su šiuo žaidėju.

Su šiuo klubu per tris su puse metų J. Mačiulis tapo Eurolygos čempionu, dukart laimėjo Ispanijos čempionatą ir Karaliaus taurę.

Visgi, šiame sezone J. Mačiuliui teko susitaikyti su gerokai mažesne role nei praėjusiais sezonais – Eurolygoje jis vidutiniškai žaisdavo vos po 13 minučių, o per paskutinius du mačus jis aikštėje iš viso praleido vos 11 sekundžių.

Ispanijos čempionate Lietuvos rinktinės asužaidė 13 mačų, kuriuose per 15 minučių rinkdavo po 4,2 taško bei atkovodavo po 2,9 kamuolio.

Nepaisant to, jog šiandien nusprendė išsiskirti su krepšininku iš Lietuvos, „Real“ klubas pabrėžė, jog nori padėkoti jam už profesionalumą ir atsidavimą per jo praleistus metus Madride bei palinkėjo jam sėkmės tolimesnėje karjeroje.

Šiame sezone J. Mačiulis Eurolygoje rungtyniauti jau nebegalės – lygoje žaidėjų perėjimo langas užsidarė vasario 28-ąją dieną, tad lietuvis šiame sezone stipriausiame Europos turnyre varžytis nebegalės net ir susiradęs kitą ekipą.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts