Nuostabus L. Jameso dėjimas neišgelbėjo: „Cavaliers“ krito prieš „Trail Blazers“ (VIDEO, REZULTATAI)

Portlendo „Trail Blazers“ jau iškovojo 11-ąją pergalę iš eilės ir tai padarė ne prieš bet ką, o prieš Klivlendo „Cavaliers“. Ilgiausią šiuo metu pergalių seriją turinti „Blazers“ laimėjo 113:105.

Menka paguoda „Cavs“ fanams – žlugdantis LeBrono Jameso dėjimas peri Jusufą Nurkičių. Jį L. Jamesas atliko pirmajame kėlinyje ir taip pradėjo savo šou.

Iš viso „Cavs“ lyderis pelnė 35 taškus (14/21 dvit., 1/4 trit., 4/9 baud.), atkovojo 14 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei išrašė 3 blokus.

Vienu metu „Blazers“ trečiajame kėlinyje pirmavo 15 taškų persvara, tačiau ketvirtame ketvirtyje jų persvara greitai ištirpo iki 6 – 105:99.

Po to George‘as Hillas smeigė tritaškį, tačiau tuo pat atsakė ir Al-Faruoqas Aminu. Likus 33 sekundėms po Jordano Clarksono tritaškio komandas skyrė 5 taškai (105:110), tačiau tada L. Jamesas prametė iš po krepšio, o Damiano Lillardo ranka prie baudų metimų linijos nedrebėjo.

„Blazers“ ekipoje C.J. McCollumas pelnė 29 taškus, Damianas Lillardas pridėjo 24 (1/8 trit.), Maurice‘as Harlkessas 17, Evanas Turneris ir A. Aminu po 11.

„Cavaliers“ gretose L. Jamesas pelnė 35 taškus, Kyle‘as Korveris 19, Jeffas Greenas 16, Jordanas Clarksonas 14.

Šarlotės „Hornets“ 129:117 Atlantos „Hawks“
Filadelfijos „76ers“ 118:110 Niujorko „Knicks“
Los Andželo „Clippers“ 96:101 Hjustono „Rockets“
Čikagos „Bulls“ 111:110 Memfio „Grizzlies“
Naujojo Orleano „Pelicans“ 93:98 San Antonijaus „Spurs“
Detroito „Pistons“ 113:120 Denverio „Nuggets“
Finikso „Suns“ 88:116 Jutos „Jazz“