Nuostabus L. Jamesas, puikus „Cavs“ startas ir lygus serijos rezultatas

Klivlendo „Cavaliers“ ir toliau įrodinėja, kad atsiliekant 0-2 – viskas yra įmanoma. „Cavs“ namuose 111:102 palaužė Bostono „Celtics“, iškovojo antrąją pergalę iš eilės ir serijoje iki keturių pergalių išlygino rezultatą 2-2.

Šiose rungtynėse LeBronas Jamesas per 42 minutes pelnė 44 taškus (16/24 dvit., 1/4 trit., 9/13 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

40 taškų ribą L. Jamesas perkopė šiose atkrintamosiose jau šeštąjį kartą. Paskutinį kartą tai sugebėjo padaryt Allenas Iversonas 2001-aisiais. Geriau yra pasirodė tik Jerry Westas, kuris turėjo tokias 8 rungtynes ir Michaelas Jordanas su 109.

L. Jamesas šiame susitikime taip pat tapo daugiausiai metimų iš žaidimo pataikiusiu krepšininku NBA atkrintamųjų istorijoje. Iki šiol pirmavo Kareemas Abdul-Jabbaras (2356).

Klivlendo ekipa nuo savo varžovų pabėgo pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo 34:18. Likus žaisti puspenktos minutės „Celtics“ deficitas siekė tik 7 taškus (93;100), tačiau „Cavs“ atsakė spurtu 7:0 ir atgal jau nebesižvalgė.

„Cavs“ gretose rezultatyviausias buvo L. Jamesas su 44 taškais, Kyle‘as Korveris pridėjo 14, Tristanas Thompsonas (12 atk. kam.) ir George‘as Hillas po 13.

„Celtics“ gretose Jaylenas Brownas pelnė 25 taškus, Jaysonas Tatumas 17, Terry Rozier 16 (11 rez. perd.), o Alas Horfordas 15.