Nuostabų charakterį pademonstravusių „Celtics“ krepšininkų nesulaikė net ir „Warriors“, „Rockets“ per du kėlinius pelnė 90 taškų ir nubloškė „Suns“ (VIDEO)

Bostono „Celtics“ ekipos pergalių serija ties 13 nesustojo. Nuostabų charakterį pademonstravusi Bostono ekipa 92:88 palaužė Oklendo „Warriors“.

„Celtics“ krepšininkai dar antrajame kėlinyje atsiliko 17 taškų skirtumu, tačiau prieš pat pertrauką sugebėjo spurtuoti 12:0. Vis dėlto, trečiame kėlinyje „Warriors“ ir vėl bandė pabėgti ir susikūrė dar kartą 17 taškų pranašumą. Tąkart „Celtics“ atsakė spurtu 19:2 ir išlygino rezultatą.

Kyrie Irvingas, kuris antrame kėlinyje nusimetė apsauginę veido kaukę, įjungė aukštesnę pavarą ketvirtame kėlinyje, kai pelnė 11 iš 16 savo taškų. Prie „Celtics“ sėkmės nemažai prisidėjo ir itin prastos Stepheno Curry rungtynės.

Gynėjas per 31 minutę pataikė tik 3 metimus iš 14 ir pelnė vos 9 taškus.

„Celtics“ į pergalę vedė Jaylenas Brownas su 22 taškais, 18 pridėjo Alas Harfordas (11 atk. k.), 16 pridėjo Kyrie Irvingas ir po 12 Jaysonas Tatumas bei Marcusas Morrisas.

„Warriors“ ekipą gelbėti bandė Kevinas Durantas su 24 taškais, 13 pelnė Klay Thompsonas, o Draymondas Greenas pridėjo 11.

Tuo tarpu Hjustono „Rockets“ puolimo cunamis tiesiog nušlavė Finikso „Suns“ komandą ir teksasiečiai triumfavo 142:116.

„Rockets“ jau po pirmųjų dviejų kėlinių pirmavo 90:65. O 90 taškų per pirmąją rungtynių pusę yra geriausias rezultatas per pastaruosius 26 metus.

Po 14 praleistų rungtynių ant parketo vėl išbėgo Chrisas Paulas, kuris per 21 minutę pelnė 11 taškų ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Tuo tarpu „Suns“ ekipoje debiutavo mainų būdu gautas Gregas Monroe. Aukštaūgis pelnė 20 taškų ir atkovojo 11 atšokusių kamuolių.

„Rockets“ ekipoje fantastiškai atrodė Jamesas Hardenas, kuris pelnė 48 taškus (6/11 trit., 18/18 baudos), Ryanas Andersonas pridėjo 24 (6/10 trit.), Ericas Gordonas pelnė 13 taškų, o Clintas Capela 12 (10 atk. k.).

„Suns“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė Troy Danielsas pelnęs 23 taškus, G. Monroe pridėjo 20, Devinas Bookeris 18 (10 rez. perdavimų), o Josho Jacksono sąskaitoje 16.