Nuostabioje D. Bookerio ir A. Daviso kovoje – pergalę šventė į istorijos knygas patekęs „Pelicans“ lyderis (VIDEO, REZULTATAI)

Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipa vedama Anthony Daviso namuose 125:116 sugebėjo palaužti Finikso „Suns“ ekipą.

„Pelicans“ klubas iškovojo jau šeštą pergalę iš eilės ir pakilo į penktą Vakarų konferencijos vietą.

Nuostabiai šiame susitikime atrodė A. Davisas. Aukštaūgis per 39 minutes pelnė 53 taškus (16/28 dvit., 0/1 trit., 21/26 baud.), atkovojo 18 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 5 metimus, kartą suklydo, tris kartus prasižengė ir surinko net 58 naudingumo balus.

„Pelicans“ žvaigždė tapo antruoju krepšininku NBA istorijoje, kuriam per vieną susitikimą pavyko pelnyti bent 50 taškų, atkovoti bent 15 kamuolių ir blokuoti bent 5 metimus. Iki šio tai buvo padaręs tik Bobas McAdoo.

Tuo metu „Suns“ ekipa per visą vasarį pralaimėjo visas 10 rungtynių. Tiesa, verta paminėti, kad „Suns“ gretose puikiai sužaidė ir Devinas Bookeris.

Gynėjas per 41 minutę pelnė 40 taškų (11/18 dvit., 3/10 trit., 9/11 baud.), atkovojo 10 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, triskart suklydo, keturiskart prasižengė ir surinko 35 naudingumo balus.

„Pelicans“ ekipoje A. Davisas su 53 taškais ir buvo rezultattyviausias, Jrue Holiday pridėjo 20, Emeka Okaforas 14, o Nikola Mirotičius 10.

„Suns“ gretose D. Bookeris pelnė 40 taškų, T.J. Warrenas 23, Joshas Jacksonas 20 (12 atk. kam.), Elfridas Paytonas 16.

Los Andželo „Lakers“ 123:104 Atlantos „Hawks“
Memfio „Grizzlies“ 98:109 Bostono „Celtics“
Čikagos „Bulls“ 87:104 Bruklino „Nets“
„Golden State Warriors“ 125:111 Niukoro „Knicks“
Orlando „Magic“ 105:112 Oklahomos „Thunder“
Hjustono „Rockets“ 96:85 Jutos „Jazz“
Minesotos „Timberwolves“ 118:100 Sakramento „Kings“