Nuostabiai žaidęs L. Jamesas išplėšė lemiamas serijos rungtynes

Įvyko tai, ko ir buvo galima tikėtis – karaliaus režimą įsijungęs LeBronas Jamesas ištempė Klivlendo „Cavaliers“ į sunkią pergalę ir išlygino serijos rezultatą. „Cavs“ 109:99 palaužė Bostono „Celtics“ ir serijoje iki keturių pergalių rezultatas tapo lygus 3-3.

Šiose rungtynėse L. Jamesas žaidė net 46 minutes, pelnė 46 taškus (12/26 dvit., 5/7 trit., 7/11 baud.), atkovojo 11 ir perėmė 3 kamuolius bei atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Cavs“ situaciją apsunkino Kevino Love‘o trauma. Aukštaūgis pirmajame kėlinyje galvomis susidūrė su Jaysonu Tattumu ir po kiek laiko lėtai patraukė į rūbinę ir į aikštę nebegrįžo.

Per penkias minutes K. Love‘as prametė tris metimus.

L. Jamesas dėl šios jo komandos draugo traumos žaidė 35 minutes be jokio keitimo ir pirmą kartą ant suolo atsisėdo likus minutei iki trečiojo kėlinio pabaigos.

„Cavs“ ekipai perlaužti rungtynes pavyko antrajame kėlinyje, kurį laimėjo 34:18 ir į pertrauką išėjo pirmaujant 54:43.

Ketvirtame kėlinyje „Celtics“ dar kelis kartus priartėjo iki 7 taškų, tačiau „Cavs“ visada rasdavo atsakymą ir išlaikydavo saugų attumą.

„Cavs“ ekipoje L. Jamesas pelnė 46 tašus, George‘as Hillas pridėjo 20, Jeffas Greenas 14, o Larry Nance‘as 10.

„Celtics“ ekipoje Terry Rozier pelnė 28 taškus, Jaylenas Brownas 27, J. Tatumas 15, Marcusas Morrisas ir Marcusas Smartas po 10.