Nuostabiai žaidęs L. Jamesas atvedė „Cavs“ į pergalę, tokiu pat būdu J. Hardenas padovanojo laimėjimą „Rockets“ (VIDEO, REZULTATAI)

LeBrono Jameso vedama Klivlendo „Cavaliers“ po pratęsimo 140:138 sugebėjo palaužti Minesotos „Timberwolves“. „Cavs“ ekipai tai buvo vos 7-oji pergalė per paskutines 20 rungtynių.

„Timberwolves pratęsimo pabaigoje pergalę galėjo išplėsti Jimmy Butleris, tačiau jo metimą sugebėjo blokuoti L. Jamesas, kuris ir tapo tikru rungtynių didvyriu, kadangi kitoje aikštės pusėje smeigė pergalingą metimą per tą patį J. Butlerį.

L. Jamesas šiose rungtynėse užfiksavo trigubą dublį – 37 taškai, 10 atkovotų kamuolių ir 15 rezultatyvių perdavimų. O pagal atkovotus kamuolius, L. Jamesas ekipos istorijoje pakilo į pirmąją vietą ir iš jos išstūmė Žydrūną Ilgauską.

Šiose rungtynėse „Timberwolves“ aptaikė net 19 tritaškių iš 33 (57,6 proc.) tačiau net ir tai nuo pralaimėjimo neišgelbėjo.

Įdomu tai, kad „Timberwolves“ lyderiai J. Butleris, Andrew Wigginsas, Jeffas Teague ir Karlas-Anthony Townsas pataikė 16 tritaškių iš 23.

„Cavaliers“ ekipoje L. Jamesas pelnė 37 taškus (5/7 trit.), J.R. Smithas pridėjo 20, Tristanas Thompsonas 17, o Kyle‘as Korveris 14 (4/6 trit.).

„Timberwolves“ ekipoje Jimmy Butleris pelnė 35 taškus (4/5 trit.), K. Townsas pridėjo 30 (6/6 trit., 10 atk. kam.), Andrew Wigginsas 19, o Jamalas Crawfordas 16.

Tuo metu Jamesas Hardenas ir toliau demonstruoja MVP formą, o jo vedama Hjustono „Rockets“ 109:101 įveikė Majamio „Heat“ krepšininkus.

„Rockets“ komandai tai buvo šeštoji pergalė iš eilės ir 10-oji per paskutines 11 rungtynių.

Šiose rungtynėse realus kandidatas į MVP titulą J. Hardenas pelnė 41 tašką (7/13 dvit., 5/12 trit., 10/12 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Jam puikiai talikino ir Chrisas Paulas pelnęs 24 taškus ir pridėjęs po 7 atkovotus kamuolius bei rezultatyvius perdavimus.

Šį duetą „Rockets“ strategas Mike‘as D‘antoni po rungtynių pavadino „žudikais“.

J. Hardenas per paskutinį kėlinį pelnė 14 taškų, C. Paulas 7, o „Heat“ nepaisant didžiausių pastangų nesugebėjo sumažinti atsilikimo iki mažiau negu 4 (90:94).
Tiesa, dar iki pertraukos „Rockets“ turėjo 17 taškų pranašumą (53:36), tačiau trečiajame kėlinyje dėka Gorano Dragičiaus žaidimo jis ištirpo.

„Heat“ gretose Joshas Richardsonas (7/9 trit.) ir G. Dragičius pelnė po 30 taškų, Hassanas Whiteside‘as pridėjo 16 (17 atk. kam.), o Jamesas Johnsonas 9.

„Rockets“ komandoje J. Hardenas pelnė 41 tašką, C. Paulas 24, C. Capela 13, Geraldas Greenas 12.

Bruklino „Nets“ 106:115 Detroito „Pistons“
Jutos „Jazz“ 92:88 Memfio „Grizzlies“
San Antonio „Spurs“ 129:81 Finikso „Suns“