Nuostabiai žaidęs D. Sabonis buvo vienas pagrindinių kalvių į „Pacers“ pergalę (VIDEO)

Indianos „Pacers“ įgavo pagreitį ir 121:109 nepaliko vilčių Orlando „Magic“ ekipai. „Pacers“ komandai tai buvo šeštoji pergalė per paskutines septynias rungtynes. Tuo tarpu „Magic“ pralaimėjo jau 9-ąjį kartą paeiliui.

Prie „Pacers“ pergalės itin svariai prisidėjo galingai žaidęs Domantas Sabonis. Lietuvis aikštėje praleido 27 minutes, pelnė 19 taškų (4.6 dvit., 1/1 trit., 8/9 baudos), atkovojo 8 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, po dukart suklydo ir pažeidė taisykles.

Vis dėlto, dar įspūdingiau žaidė Victoras Oladipo. Jis pataikė savo pirmuosius 11 metimų. Iš viso V. Oladipo pelnė 26 taškus ir pataikė 4 tritaškius iš 6.

Dar prieš ketvirtąjį kėlinį „Pacers“ pirmavo tik vienu tašku, tačiau per likusias 12 minučių įsibėgėjęs puolimo garvežys nebuvo sustabdytas. „Pacers“ lemiamą ketvirtį laimėjo 36:25 ir iškovojo dar vieną pergalę.

„Pacers“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė V. Oladipo pelnęs 26 taškus (7/8 dvit., 4/6 trit., 4 blk.), Bojanas Bogdanovičius pridėjo 22, D. Sabonis 19 (8 atk. k.), Lance‘as Stephensonas ir Mylesas Turneris po 18.

„Magic“ ekipoje išsiskyrė Jonathonas Simmonsas su 21 tašku, Nikola Vučevičius (12 atk. k.) ir Aaronas Gordonas (4/7 trit., 4 blk) pridėjo po 16, Elfridas Paytonas 15.