Nuostabiai žaidęs A. Davisas vedė „Pelicans“ į pergalę po pratęsimo (VIDEO, REZULTATAI)

Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipa tik po pratęsimo 124:123 palaužė Majamio „Heat“ ekipą.

Nors ketvirtojo kėlinio pradžioje „Heat“ pirmavo 8 taškais (92:84), „Pelicans“ į tai atsakė spurtu 8:0 ir išlygino rezultatą. Iki pat rungtynių pabaigos tęsėsi lygi kova.

Likus 24 sekundėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos Anthony Davisas išvedė „Pelicans“ į priekį (108:106), o kitoje aikštės pusėje Dwyane‘as Wade‘as prametė, tačiau jo metimą pataikė Goranas Dragičius, kurio du taškai ir nusiuntė komandas į pratęsimą.

Jo metu likus 36 sekundėms D. Wade‘as suteikė savo komandai dviejų taškų persvarą (121:119), tačiau iškart į tai atsakė A .Davisas rezultatą išlyginęs. Likus 21 sekundei D. Wade‘as ir vėl pelnė du taškus, tačiau likus 7 sekundėms Jrue Holiday nužudė varžovus ir smeigė tritaškį. Pergalingu galėjusį tapti metimą D. Wade‘as prametė, o jo nepavyko pataisyti ir Jasonui Richardsonui.

10 dienų kontraktą pasirašęs Emeka Okaforas tik bando įsitvirtinti „Pelicans“ gretose, o jos žino kaip tai daryti. Aukštaūgis per 18 minučių atkovojo 7 kamuolius ir blokavo net 5 metimus.

Žinoma, ryškiausiomis spalvomis švietė A. Davisas. Aukštaūgis per 41 minutę pelnė 45 taškus (16/28 dvit., 1/6 trit., 10/11 baud.), atkovojo 17 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 5 kamuolius ir blokavo 5 metimus.

„Pelicans“ gretose A. Davisas ir buvo rezultatyviausias, J. Holiday pridėjo 29 (9 rez. perd.), Ianas Clarkas 21, Nikola Mirotičius 10 (9 atk. kam.).

„Heat“ ekipoje G. Dragičius pelnė 30 taškų (9 atk. kam., 8 rez. perd.), Hassanas Whiteside‘as pridėjo 19 (16 atk. kam.), D. Wade‘as 16, J. Richardsonas ir Tyleris Johnsonas po 15.

Bostono „Celtics“ 110:98 Detroito „Pistons“
Minesotos „Timberwolves“ 102:120 Hjustono „Rockets“
Šarlotės „Hornets“ 122:105 Vašingtono „wizards“
Klivlendo „Cavaliers“ 112:89 Memfio „Grizzlies“
San Antonijaus „Spurs“ 119:122 Denverio „Nuggets“
Los Andželo „Clippers“ 128:117 Finikso „Suns“
Portlendo „Trail Blazers“ 100:81 Jutos „Jazz“
Dalaso „Mavericks“ 102:124 Los Andželo „Lakers“