Nuostabaus B. Simmonso žaidimo „Bulls“ komandai buvo per daug (VIDEO, REZULTATAI)

Filadelfijos „76ers“ ekipa namuose užtikrintai 115:101 susitvarkė su Čikagos „Bulls“ komanda.

„76ers“ rungtynes iškart pradėjo itin užtikrintai ir likus kiek daugiau negu 3 minutėms iki pirmojo kėlinio pabaigos pirmavo 22:9. Vis dėlto, antrajame kėlinyje „Bulls“ buvo priartėję prie varžovų 24:27.

Tačiau „76ers“ suprtavo 14:2 ir pabėgo nuo varžovų, o atgal daugiau ir nebesidairė.

Šiose rungtynėse Filadelfijos klubui vis dar nepadėjo Markelle Fultzas, o iš rikiuotės taip pat iškrito J.J. Redickas, Jerrydas Baylessas ir T.J. McConnellas. Didelė atsivėrusi spraga gynėjų grandyje buvo greitai užkamšyta Beno Simmonso.

Australas per 39 minutes pelnė 19 taškų (6/15 dvit., 7.10 baud.), atkovojo 17 kamuolių, atliko 14 rezultatyvių perdavimų ir blokavo du varžovų metimus. B. Simmonsas trigubą dublį pasiekė beveik per pirmąją rungtynių dalį – jam trūko tik 2 rezultatyvių perdavimų.

Geriausias kol kas rungtynes sužaidė ir po traumos atsigaunantis „Bulls“ gynėjas
Zachas LaVine‘as, kuris pirmą kartą perkopė 20 taškų ribą šį sezoną. Šoklusis atakuojantis gynėjas pelnė 21 tašką (5/10 dvit., 3/5 trit., 2/2 baud.), atkovojo 7 ir 1 perėmė kamuolį bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Šiose rungtynėse buvo galima išvysti net 5 krepšininkus, kurie žais „Kylančių žvaigždžių“ rungtynėse. Iš „Bulls“ komandos į šias rungtynes buvo išrinkti Krisas dunnas ir Lauri Markkanenas, kai iš „76ers“ Joelis Embiidas, B. Simmonsas ir Dario Šaričius.

„Bulls“ komandoje rezultatyviausias buvo Bobby Portisas pelnęs 22 taškus (11 atk. kam.), 21 pridėjo Z. LaVine‘as, Nikola Mirotičius 15, o L. Markkanenas 12.

„76ers“ komandoje rezultatyviausias buvo J. Embiidas su 22 taškais, D. Šaričius pridėjo 21 (4/5 trit., 10 atk. kam.), B. Simmonsas pelnė 19, Robertas Covingtonas pridėjo 16 (4/7 trtit.), o Timothe Luwawu-Cabarottas ir Justinas Andersonas pelnė po 12.

Naujojo Orleano „Pelicans: 101:96 Šarlotės „Hornets“
Jutos „Jazz“ 98:95 Detroito „Pistons“
Hjustono „Rockets“ 104:97 Dalaso „Mavericks“
San Antonio „Spurs“ 108:85 Memfio „Grizzlies“
Minesotos „Timberwolves“ 114:123 Portlendo „Trail Blazers“
Bostono „Celtics“ 113:102 Los Andželo „Clippers“