Nieks nesustabdė T. Young’o, tačiau „Pacers“ po pratęsimo iškovojo pergalę – D. Sabonis vėl surinko dvigubą dublį

NBA lygoje dar vieną pergalę pasiekė lietuvio atstovaujama Indianos „Pacers“ (12-6) ekipa, kuri po pratęsimo pranoko Atlantos „Hawks“ (4-15) krepšininkus rezultatu 105:104 (22:23, 21:31, 29:11, 22:29, 11:10).

Rungtynės klostėsi permainingai, o kiekvienas kėlinys susiklostė skirtingai. Pirmame abi komandos žaidė apylygiai, tačiau antrame „Hawks“ spurtavo ir susikūrė dviženklį pranašumą. Visgi, po ilgosios pertraukos situacija pasikeitė ir jau „Pacers“ ne tik išlygino rezultatą, bet ir persvėrė jį į savo pusę. Ketvirtame ketvirtyje T. Youngo vedama komanda sugebėjo išlyginti rezultatą ir teko žaisti pratęsimą, kuriame vienu tašku pergalę vis tiek šventė Domantas Sabonis.

Mūsiškis per 42 minutes pelnė 17 taškų, atkovojo 12 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir perėmė taip pat 2.

Rezultatyviausias komandoje buvo J. Lambas su 20 taškų.

Pralaimėtojų gretose įspūdingą pasirodymą surengė T. Youngas, kurio sąskaitoje 49 taškai.