Niekas nesikeičia: „Warriors“ ketvirtus metus iš eilės žengė į NBA finalą

Didžiajame NBA finale ketvirtus metus iš eilės susigrums Klivlendo „Cavaliers“ ir „Golden State Warriors“ ekipos.

„Warriors“ septintosiose Vakarų konferencijos finalo rungtynėse 101:92 įveikė „Hjuston „Rockets“ ir seriją iki keturių pergalių laimėjo 4-3.

Sau kapą šiose rungtynėse išsikasė pati „Rockets“ ekipa, kuri pataikė vos 7 tritaškius iš 44 (15,9%) ir 36 metimus iš 90 iš žaidimo (40%). Hjustono ekipa taip pat pataikė tik 13 baudų iš 22 (59,1%).

Nuo antrojo kėlinio iki ketvirtojo „Rockets“ ekipa prametė net 27 tritaškius metimus iš eilės ir taip pasiekė NBA antirekordą.

Katastrofiškai šiose rungtynėse atakavusiai „Rockets“ ekipai antras rungtynes iš eilės praleisti priverstas Chrisas Paulas.

Dar po dviejų kėlinių „Rockets“ turėjo 11 taškų pranašumą, tačiau trečiajame kėlinyje Stephenas Curry pelnė 14 taškų, o „Warriors“ kėlinį laimėjo 33:15 ir prieš lemiamą ketvirtį jau turėjo 7 taškų pranašumą.

Dar ketvirtajame kėlinyje „Rockets“ panaikino dviženklį deficitą ir priartėjo iki 6 taškų, tačiau tuomet Kevinas Durantas pelnė 6 taškus iš eilės ir „Warriors“ nulėmė rungtynių baigtį.

Pirmosios NBA finalo rungtynės tarp „Warriors“ ir „Cavaliers“ vyks naktį iš ketvirtadienio į penktadienį 4 val. Lietuvos laiku.

„Rockets“ ekipoje rezultatyviausias buvo Jamesas Hardenas pelnęs 32 taškus (2/13 trit.), Ericas Gordonas pridėjo 23, Clintas Capela 20, P.J. Tuckeris 14 (12 atk. kam.).

„Warriors“ gretose K. Durantas pelnė 34 taškus (5/11 trit.), S. Curry pridėjo 27 (9 atk. kam., 10 rez. perd.), Klay Thompsonas 19, o Draymondas Greenas 10 (13 atk. kam.).