„Nets“ ekipa su latviu pasiekė svarbią pergalę prieš „Bucks“ (VIDEO)

NBA lygoje jau reguliarusis sezonas artėja prie pabaigos ir komandos bando suspėti įšokti į nuvažiuojantį play-off'ų traukinį. Bruklino "Nets" (40-40) ekipa su latviu Radionu Kurucsu pasiekė svarbią pergalę prieš lygos lyderius Milvokio "Bucks" (59-21) rezultatu 133-128 (34:26, 32:39, 42:31, 25:32), kurie vertėsi be savo lyderio graiko Giannio Antetokounmpo.

Jau pirmame kėlinyje Bruklino krepšininkai įgijo beveik dviženklį pranašumą ir atrodė žymiai geriau už namuose žaidžiančius "Bucks" atstovus. Visgi pirmoje vietoje esantys krepšininkai namuose nežadėjo lengvai pasiduoti ir antrą kėlinį laimėjo, o rezultatas tapo beveik lygus. Po ilgosios pertaukos "Nets" vėl išsiveržė į priekį, o ketvirtame kėlinyje atsilaikė prieš varžovus.

R. Kurucsas žaidė 25 minutes ir pelnė 11 taškų (1/3 dvitaškiai, 3/11 tritaškiai, 0/1 baudos metimas), jis taip pat atkovojo 5 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau jis suklydo kartą ir 3 prasižengė.

Rezultatyviausias buvo D'Angelo Russellas su 25 taškais, dar 24 pridėjo Carisas LeVertas.

Pralaimėtojų gretose Eric Bledsoe pelnė 33 taškus, Khrisas Middletonas 24.