Netikėta žinia: T. Patersonas baigė krepšininko karjerą

2018-09-30 12:24 basketnews.lt

Buvęs Vilniaus „Ryto“ legionierius Travisas Petersonas priėmė kiek netikėtą sprendimą ir paskelbė apie krepšininko karjeros pabaigą.

33-ejų metų Petersonas savo sprendimą išplatino socialiniame tinkle „Instagram“.

„Europoje praleidau puikius 10 metų. Man patiko viskas. Daug kur keliavau ir gyvenau įvairiose pasaulio vietose. Mano šeima yra dėkinga visoms komandoms ir žmonėms, su kuriais susipažinome“, – rašo Petersonas.

„Žaidimui tebejaučiu tikrą meilę, tačiau bėgant gyvenimui mano prioritetai keitėsi, o šeima visada buvo aukštai sąraše. Augant mano mergaitėms nebenoriu nieko praleisti. Oficialiai baigiu profesionalaus krepšininko karjerą“, – tęsia amerikietis.

Krepšininkas taip pat dėkojo buvusioms savo komandoms, bendraklubiams ir treneriams bei visiems linkėjo sėkmės ateityje.

„Be jokios abejonės pasiilgsiu krepšinio. Tikrai. Tačiau laikas judėti pirmyn. Negaliu visiems pakankamai padėkoti! Sėkmės“, – teigė buvęs „Ryto“ legionierius.

Būtent sostinės klubas ir tapo paskutiniąją amerikiečio karjeros stotele. Praėjusiame sezone Petersonas LKL vidutiniškai pelnė po 10,2 taško, atkovojo po 4,5 kamuolio ir rinko po 11,5 naudingumo balo. Europos taurėje jis per rungtynes įmesdavo po 10,6 taško, sugriebdavo po 4,4 kamuolio bei rinkdavo po 11,8 naudingumo balo.

Petersonas per savo karjerą nuo 2008 metų yra žaidęs Bulgarijoje, Čekijoje, Ukrainoje, Ispanijoje, Rusijoje, Izraelyje ir Lietuvoje.

2009 m. amerikietis su „Sportist“ klubu iš Bulgarijos tapo Balkanų lygos čempionu, 2011 m. gindamas Sofijos „Lukoil“ triumfavo Bulgarijos pirmenybėse ir šios šalies taurėje. 2016 m. Petersonas titulų kolekciją pasipildė Izraelio čempionato medaliu, o 2017 m. tapo šios šalies Supertaurės nugalėtoju.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...