Netektis baskų stovykloje: Šengelija nežais tris mėnesius

Šiandien 15:19 krepst

Vitorijos „Baskonia“ lyderis Tornike Šengelija patyrė dešiniojo kelio raiščio traumą, o komandos vyriausiasis treneris Velimiras Perasovičius atskleidė, kad klubas be gruzino pagalbos bus priverstas verstis ilgą laiką.

„Tai yra problema mums. Šengelija negalės būti su mumis ilgą laiką, galbūt apie 3 mėnesius, – Ispanijos žiniasklaidai kalbėjo Perasovičius. – Mes turime sustiprinti savo sudėtį, nes negalime žaisti su 8 žaidėjais.“

27-erių metų puolėjui pakartotiniai tyrimai bus atlikti po 3-4 savaičių, tuomet tiksliau paaiškės, kiek laiko truks Šengelijos reabilitacija.

„Baskonia“ lyderis susižeidė sekmadienio Ispanijos lygos rungtynėse su Madrido „Real“. Trečiajame mačo kėlinyje skubėdamas į greitą ataką, jis užkliuvo už Facundo Campazzo ir skaudžiai perkreipė kelį. Parkritęs ant parketo, jis kurį laiką viliojosi ant jo skausmo

Puolėjas šį sezoną Eurolygoje per rungtynes vidutiniškai renka po 12,7 taško ir 4,5 atkovoto kamuolio. Jis yra naudingiausias komandos žaidėjas (vid. 15,4 naud. balo).
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...