Net ir kinams šį sezoną nereikalingu tapęs B. Jenningsas įspūdingai sugrįžo į NBA (VIDEO)

2018-03-13 17:33 TS

Praėjusią naktį Milvokio „Bucks“ ekipoje puikų mačą sužaidė į lygą sugrįžęs Brandonas Jenningsas, kurio ateitis krepšinyje dar visai neseniai buvo apgauta didžiule migla.

Po nesėkmingos praėjusio sezono pabaigos „Wizards“ ekipoje, vasara įžaidėjas nesulaukė NBA klubų susidomėjimo ir išvyko į Kiniją. Visgi, net ir šioje šalyje amerikietis nepritapo: vos po poros mėnesių „Brave Dragons“ atleido legionierių ir šis vėl liko be darbo.

Jokio klubo žaidėjui nepavyko susirasti daugiau nei du mėnesius, o atgaivinti žaidybinę formą jis vasarį bandė antrinėje NBA lygoje „G League“. Galiausiai kovo 11 dieną, dar vieną progą NBA lygoje žaidėjas gavo savo pirmajame klube šioje lygoje – „Bucks“. Dešimties dienų kontraktą pasirašęs krepšininkas šios komandos tikrai nenuvylė: jau pirmajame mače amerikietis demonstravo pavydėtiną žaidimą.

Vos per 23 minutes B. Jenningsas surinko 16 taškų, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų bei tapo vienu iš pagrindinių savo ekipos pergalės kalvių. Beveik neabejojama, kad po tokio pasirodymo „Bucks“ nuspręs pratęsti kontraktą su žaidėju iki sezono galo, o B. Jenningsas turės dar vieną galimybę įrodyti, jog 28-erių metų krepšininką jau nurašiusios komandos buvo neteisios.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...