Nesuvokiama: „Lietuvos ryto“ jaunimas specialiai pralaimėjo RKL atkrintamųjų varžybų mačą (VIDEO)

Sekmadienį trečios pagal pajėgumą Lietuvos lygos RKL atkrintamosiose buvo užfiksuotas neįtikėtinas vaizdas: rungtynių pabaigoje „Lietuvos ryto-2“ komanda specialiai pralaimėjo rungtynes prieš Tauragės „Fortūnos-Agavos“ ekipą.

Likus žaisti kiek mažiau nei minutę vilniečiai dar turėjo vieno taško pranašumą, tačiau tuomet jie nusprendė nesiginti, o varžovams persvėrus rezultatą „Lietuvos ryto“ dubleriai nusprendė apskritai nerengti paskutinės atakos, nors jie nuo varžovų atsiliko vos vienu tašku.

Tokie vilniečių veiksmai nustebino ne tik rungtynes stebėjusius žiūrovus, tačiau ir jų varžovus, kurie akivaizdžiai stebėjosi tokiais varžovų veiksmais. Šis pralaimėjimas lėmė, kad „Fortūnos-Agavos“ komanda laimėjo seriją 2:0 bei pateko į kitą varžybų etapą, o „Lietuvos ryto-2“ ekipa užbaigė savo sezoną RKL čempionate

Paskutinė RKL atkrintamųjų varžybų mačo tarp „Fortūnos-Agavos“ ir „Lietuvos ryto-2“ minutė: