Nesulaikomas R. Rondo ir A. Daviso duetas parklupdė „Warriors“, „Rockets“ susitvarkė su „Jazz“

Įspūdingai žaidę Anthony Davisas ir Rajonas Rondo atvedė Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipą į pergalę 119:100, kai jie palaužė „Golden State Warriors“ krepšininkus.

Po šios pergales serijoje iki keturių pergalių vis dar pirmauja „Warriors“ 2-1.
Šiame susitikime A. Davisas per 41 minutę pelnė 33 taškus (14/24 dvit., 1/3 trit., 2/3 baud.), atkovojo 18 ir perėmė 4 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Tuo metu R. Rondo tesukrapštė vos 4 taškus (2/11 metimai), bet sugebėjo atlikti net 21 rezultatyvų perdavimą ir atkovoti 10 kamuolių.

Šiose rungtynėse „Warriors“ pataikė tik 9 tritaškius iš 31. „Pelicans“ iš tiek pat bandymų realizavo 14 metimų.

„Pelicans“ ekipa jau antrajame kėlinyje turėjo 15 taškų persvarą – 38:23 ir nors „Warriors“ vienu metu buvo sumažinusi atsilikimą iki 6 taškų, „Pelican“ varžovų arčiau neprisileido ir vėl susikrovė saugią persvarą.

„Pelicans“ gretose rezultatyviausias buvo A. Davisas su 33 taškais, Jrue Holiday pridėjo 21, Ianas Clarkas 18, Nikola Mirotičius 16 (13 atk. kam.), E‘Twaunas Moore‘as 13.

„Warriors“ ekipoje Klay Thompsonas pelnė 26 taškus, Kevinas Durantas 22, Stephenas Curry 19, Draymondas Greenas 11 (12 atk. kam., 9 rez. perd., 7 kld).

Tuo metu Hjustono „Rockets“ ekipa susigrąžino namų aikštės pranašumą. „Rockets“ 113:92 iškovojo pergalę Jutoje, kur palaužė vietos „Jazz“.

„Rockets“ ir vėl persvėrė serijos rezultatą savo naudai ir dabar iki keturių pergalių pirmauja 2-1.

„Rockets“ viską išsprendė dar iki pertraukos. Vien po pirmojo kėlinio Hjustono ekipa pirmavo 39:22. Per antrąjį kėlinį „Rockets“ savo pranašumą tik didino ir į pertrauką komandos išėjo esant triuškinamam skirtumui – 70:40.

Per likusį laiką „Jazz“ sumažino savo atsilikimą ir išvengė triuškinamos nesėkmės.

„Jazz“ ekipa šiose rungtynėse kur kas dažniau klydo už savo varžovus – 16:9. Abi ekipos pataikė po 11 tritaškių, tačiau „Jazz“ tam reikėjo 29 bandymų, kai „Rockets“ – net 36.

Ketvirtosios serijos rungtynės taip pat vyks Solt Leik Sityje.

„Rockets“ į pergalę vedė Jamesas Hardenas (12 rez. perd.) ir Ericas Gordonas pelnę po 25 taškus, Chrisas Paulas pridėjo 15, Clintas Capela (8 atk. kam.) ir Trevoras Ariza po 11.

„Jazz“ ekipoje Royce‘as O‘Neale‘as pelnė 17 taškų, Alecas Burksas pridėjo 14, Rody Gobertas 12 (9 atk. kam.), o Donovanas Mitchellas 10 (4/16 metimai).