Nesenstantis V. Carteris atvedė į pergalę „Hawks“ prieš „Cavaliers“ (VIDEO)

NBA lygoje ir toliau netyla legendų pasirodymai, o šį kartą geriausias sezono rungtynes sužaidė vienas geriausių dėjikų į krepšį. Vincas Carteris, kuris atstovauja Atlantos "Hawks" (11-24) sužaidė rezultatyvias rungtynes ir padėjo nugalėti Klivlando "Cavaliers" (8-29) ekipą namuose, rezultatu 111:108 (23:26, 34:25, 27:23, 27:34).

Akistata klostėsi banguotai ir abi komandos keitėsi lyderės rolėmis, visgi į ilgąją pertrauką namai išėjo pirmaudami. Antroje rungtynių dalyje Atlantos krepšininkai vis dar žaidė geriau, tačiau ketvirtame kėlinyje "Cavaliers" pavyko priartėti ir išlyginti rezultatą, tačiau trumpam.

Nugalėtojų gretose 41-erių metų Vincas Carteris pelnė 21 tašką (3/4 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai, 3/4 baudos metimai), tiek pat taškų pelnė ir Trae Youngas.

Pralaimėtojų gretose Cedi Osmanas surinko 22 taškus, po 18 pridėjo Larry Nance Jr. ir Collinas Sextonas.