Nerimas „Cavaliers“ gerbėjams: po sezono L. Jamesas nebendraus su šios komandos vadovais

2018-05-12 17:03 TS

LeBrono Jameso laukiantis vasaros sprendimas dėl būsimos karjeros stotelės jau dabar domina visus NBA gerbėjus, o „Cavaliers“ komandos vadovams atsirado papildomų nerimo ženklų – pranešama, jog amerikietis po sezono nebendraus su dabartinės ekipos vadovybe.

ESPN žurnalistai Brianas Windhostas ir Adrianas Wojnarowski atskleidė L. Jameso vasaros planus, kurie neturėtų džiuginti „Cavaliers“ vadovų – krepšininkas yra nusprendęs po sezono nekalbėti apie savo norus ir veiksmus su šios komandos vadovybe, tad jie galutinį atleto sprendimą veikiausiai išgirs jau tik tada, kai L. Jamesas bus nusprendęs kur jis pratęs savo karjerą.

Toks krepšininko uždarumas turėtų „Cavaliers“ gerbėjams sukelti nemalonius prisiminimus: 2010 metų vasarą jis taip pat nebendravo su šios komandos vadovybe, o būtent šią vasarą įvyko jo persikėlimas į Majamio „Heat“ klubą.

Jei L. Jamesas visgi nuspręstų palikti dabartinę komandą, favoritėmis jį įsigyti yra laikomos „76ers“, „Rockets“ ir „Lakers“ komandos. Kiek anksčiau buvo pranešta, jog krepšininkas šią vasarą išklausys tik šių komandų ir „Cavaliers“ pasiūlymus, o naująją ekipą jis išsirinks iš būtent šių keturių variantų.
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)

...