„Neptūnas“ sezoną pradėjo pergale prieš „Šiaulius“ (VIDEO)

Lkl.lt informacija

Klaipėdos „Neptūnas“ antrajame kėlinyje įgijo lemiamą persvarą ir apkartino Antano Sireikos sugrįžimą į Šiaulius.

Iš karto po ilgosios pertraukos 17 taškų pranašumą susikrovę klaipėdiečiai 82:73 (22:22, 21:10, 18:18, 21:23) įveikė „Šiaulius“.

Šiauliečiams rungtynėse koją kišo itin didelis klaidų skaičius – aikštelės šeimininkai suklydo 20 kartų, o klaipėdiečiai vos 9 kartus.

„Neptūno“ gretose išsiskyrė Renaldas Seibutis, pelnęs 17 taškų. Gynėjas taip pat sukūrė gražiausią rungtynių epizodą, pataikęs metimą iš aikštės vidurio aidint pirmojo kėlinio sreinai.

Edgaras Želionis ir Juanas Palaciosas (8 atk. kam.) pridėjo po 15 taškų, Mindaugo Girdžiūno sąskaitoje buvo 12 taškų ir 7 rezultatyvūs perdavimai.

„Šiaulių“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė Nicholas Zeisloftas, surinkęs 20 taškų. Donatas Sabeckis pelnė 12 taškų, Igno Vaitkaus sąskaitoje buvo 11 taškų.

Nors praktiškai visą pirmąją rungtynių pusę komandos kovėsi taškas į tašką, tačiau antrojo kėlinio aštuntąją minutę J. Palacioso dvitaškis su pražanga vainikavo „Neptūno“ spurtą 10:1, leidęs susikurti dviženklį pranašumą (41:29).

Trečiojo ketvirčio pradžioje „Neptūnas“ nutolo iki rekordinės 17 taškų persvaros (49:32), o „Šiauliai“ per likusį laiką intrigos neatkūrė.

A. Sireikia į Šiaulių areną sugrįžo po penkių metų pertraukos. Per šį laikotarpį strategui teko dirbti Kinijoje ir Utenoje.

Artimiausias rungtynes „Šiauliai“ žais rugsėjo 24 dieną su Prienų–Birštono „Vytautu“. „Neptūnas“ tą pačią dieną Kėdainiuose susikaus su „Nevėžiu“.