„Neptūnas“ pralaimėjimu baigė pasirodymą Čempionų lygoje

bcneptunas.lt

Klaipėdos „Neptūnas“ trečius metus paeiliui sezoną FIBA Čempionų lygos taurėje baigė aštuntfinalio etape. Kazio Maksvyčio auklėtiniai Jeruzalėje 64:84 (16:20, 13:16, 21:27, 14:21) nusileido turnyro favoritei laikomai „Hapoel“ komandai.

Klaipėdiečiai namuose pralaimėjo pirmąjį susitikimą pralaimėjo 74:86, tad bendros serijos rezultatas – 138:170.

Atkakli kova vyko pirmuosius tris kėlinius. „Neptūnas“ per iki ilgosios pertraukos prametė visus šešis tolimus metimus, tačiau ir neturėdami šio ginklo buvo arti varžovų. Po dviejų kėlinių uostamiesčio krepšininkų atslikimas siekė 7 taškus – 29:36.

Gytis Masiulis trečiojo ketvirčio pradžioje įsmeigė pirmąjį Klaipėdos komandos tritaškį (33:38). Arbitrai neužfiksavo Amare’o Stoudemire’o pražangos prieš Simą Galdiką, o emocijų nesuvaldęs K. Maksvytis buvo nubaustas technine pražanga.

Trečiąjį ketvirtį „Hapoel“ pabaigė spurtu 8:0, o po Jameso Feldeine‘o dvitaškio su pražanga šeimininkų persvara išaugo iki 13 taškų – 50:63.

Lemiamame kėlinyje „Neptūnui“ nepavyko sukurti intrigos, deficitas tik augo. Klaipėdiečiai trečiąjį sezoną iš eilės Čempionų lygos sezoną baigė aštuntfinalyje.

Uostamiesčio ekipą Izraelyje palaikė ir sirgalių grupė „Vakarų Banga“, kuriai „Neptūno“ klubas yra labai dėkingas.

Sekmadienį klaipėdiečiai namuose priims Panevėžio „Lietkabelį“. „Neptūnui“ reikalingas gausus sirgalių palaikymas, o dvikovos pradžia – 17.20 val.

„Neptūnas“: Jerai Grantas 14, Simas Galdikas 12, Gytis Masiulis 10, Tomas Delininkaitis 8.

„Hapoel“: Amare Stoudemire‘as 15, TaShawnas Thomasas 13 (8 atk. kam.), De’Seanas Butleris 11, Jamesas Feldeine’as 9.