„Neptūnas“ namuose parklupdė „Rytą“

lkl.lt

Kova dėl antrosios vietos „Betsafe-LKL“ reguliariajame sezone tęsiasi. Įspūdingai rungtynes pradėjęs Klaipėdos „Neptūnas“ (22-7) namuose 89:74 (27:15, 20:21, 16:17, 26:21) nugalėjo pagrindinį savo konkurentą Vilniaus „Ryto“ (22-7) klubą bei pavijo jį turnyrinėje lentelėje.

Nugalėtojus į priekį vedė jau per pirmas keturias susitikimo minutes 11 taškų pelnęs Deividas Gailius. 30-metis iš viso per 21 minutę į buvusios komandos krepšį įmetė 22 taškų ir atkovojo 6 kamuolius. 18 taškų ir 8 atkovotus kamuolius prie pergalės pridėjo karjeros „Neptūne“ mačą sužaidęs Osvaldas Olisevičius.

Pralaimėtojų gretose išsiskyrė 23 taškų surinkęs Derekas Needhamas, tačiau komandai akivaizdžiai trūko kitų gynėjų indėlio: Mindaugas Girdžiūnas ir D.J. Seeley prametė visus savo metimus iš žaidimo bei pelnė po 2 taškus.

„Neptūnas“ rungtynes pradėjo 8:0, o netrukus turėjo ir solidų dviženklį pranašumą 27:11. Per pirmąjį kėlinį klaipėdiečiai įmetė 5 tolimus metimus iš 8. Antrajame ketvirtyje šeimininkai nemažino apsukų ir po dviejų Tomo Delininkaičio tritaškių pirmavo 47:31.

Po pertraukos „Rytas“ mėgino vytis ir trumpam sumažino atsilikimą iki vienženklio skaičiaus (45:54), tačiau uostamiesčio klubas atsakė spurtu 8:2 ir susigrąžino 15 taškų pranašumą 62:47.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje vėl trumpam sumažino deficitą iki vienženklio skaičiaus (55:63), bet į tai sureagavęs „Neptūnas“ netrukus vėl surengė atsakomąjį spurtą 11:2 bei nutolęs 74:57 praktiškai užsitikrino pergalę.

Klaipėdiečiai pasiekė revanšą už kovo pabaigoje Vilniuje patirtą pralaimėjimą 52:70.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 22, Osvaldas Olisevičius 18 (8 atk. kam.), Gytis Masiulis 15 (3/3 trit.), Lorenzo Williamsas 12 (8 rez. perd.), Tomas Delininkaitis 10, Simas Galdikas 6 (7 atk. kam.).

„Rytas“: Derekas Needhamas 23, Eimantas Bendžius 14, Arnas Butkevičius 12 (9 atk. kam.), Artiomas Parachovskis 9, Deividas Sirvydis 6.