Nepalaužiamasis: vienam iš kertinių „Warriors“ žaidėjų prieš vienuoliką metų buvo siūloma amputuoti koją

32-ejų metų įžaidėjas Shaunas Livingstonas pastaruosius keletą metų buvo itin patikimas žaidėjas kylantis nuo „Warriors“ suolo, kuris per šiuos metus su ekipa iškovojo tris NBA čempionų žiedus. Visgi, vos prieš kiek daugiau nei dešimt metų, jam ne tik buvo prognozuojama karjeros pabaiga, tačiau ir daktarai manė, jog jam teks atsisveikinti su savo koja.

Vieną iš talentingiausių lygos įžaidėjų nelaimė užklupo NBA lygos mače su „Bobcats“. 2007 metų vasario 26 dienos rungtynėse jis nepatogiai nusileido ant žemės ir iš karto buvo galima numanyti, jog šis patyrė itin sunkią traumą. Visgi, net ir blogiausios prognozės buvo viršytos – po tyrimų paaiškėjo, jog krepšininkas sugebėjo nusitraukti ne vieną raumenį bei sužeisti beveik kiekvieną savo kelio dalį.

Krepšininką apžiūrėję daktarai po tokios siaubingos traumos nieko gero nežadėjo: jie ne tik manė, jog jam nepavyks pratęsi karjerą, tačiau ir neatmetė galimybės, kad žaidėjui nepavyks išvengti kojos amputacijos. Nepaisant to, po beprotiškai sunkios ir daugiau nei pusantrų metų trukusios reabilitacijos, S. Livingstonas sugrįžo į aikštę, tačiau susigrąžinti vietą NBA lygoje jam buvo nelengva.

Žaidėjas buvo du kartus atleistas, praktikavosi NBA D lygoje, kol galiausiai užsikabino už savo šanso „Wizards“ klube ir pasirašė dviejų metų kontraktą. Nepaisant to, netrukus jis vėl buvo atleistas, o po pusmečio, kitame klube jam ir vėl teko susitaikyti su kontrakto nutraukimo, kol jam pavyko atrasti savo nišą „Nets“ komandoje, kurioje jam pagaliau buvo suteikta proga sužaisti visą NBA sezoną.

Po metų Brukline žaidėją prisiviliojo „Warriors“, kurioje S. Livingstonas sužibo gražiausiomis savo spalvomis. Patikimu žaidimu jis ne kartą padėjo savo klubui džiaugtis pergalėmis svarbiausiuose sezono mačuose, o trys NBA žiedai yra puikus atsakas visiems, kurie nebetikėjo jo galimybėmis sužibėti krepšinio aikštelėje.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts