Neįtikėtina naktis NBA – Atlantoje sužaisti net 4 pratęsimai po kurių „Bulls“ išsivežė pergalę (VIDEO)

Kaip niekad karšta NBA lygos naktis ir neįtikėtina rungtynių atomazga įvyko Atlantoje, kur vietinė "Hawks" (21-42) komanda priėmė svečius Čikagos "Bulls" (18-45). Komandos turėjo sužaisti net 4 pratęsimus, po kurių paaiškėjo ir galutinis rungtynių rezultatas teigiamas svečiams 168-161 (26:33, 31:27, 38:24, 29:40, 16:16, 7:7, 8:8, 13:6).

Rungtynės buvo permainingos ir pirmavo, tai viena ekipa, tai kita. Iš viso jos apsikeitė lyderio role 22 kartus. Po ilgosios pertraukos, trečiame kėlinyje Čikagos krepšininkai kaip reikiant išsiveržė į priekį, tačiau lemiamas ketvirtis buvo palankus namas ir jie išlygino rezultatą.

Vėliau sękė net keturi pratęsimai ir atkakli kova taškas į tašką.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Zachas LaVine'as su 47 taškais, Otto Porter Jr ir Lauris Markkanenas surinko po 31 tašką.

Pralaimėtojų gretose Trae Youngas surinko 49 taškus, Alexas Lenas 24, Taureanas Prince'as 17.